Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie już jakoś nie jarają "wielkie mecze" w TV. Jak ogarnąłem, że idę w czwartek do kina i chyba w tym czasie gra Legia z Ajaxem - no to trudno, potem zobaczyłem, że godziny się nie pokrywają. Liga Mistrzów też jakoś bez emocji. Może też przez godziny, bo usypiam o tej porze już. Po prostu w TV to sobie lubię obejrzeć taką Łęczną z taką Koroną w weekendzik :D.

Odnośnik do komentarza

Życzę Legii jak najlepiej (w europejskich pucharach NAWET Legii życzę dobrze), ale mam przeczucie, że skończy się jak zwykle pierwszym wiosennym dwumeczem. Jednak polskie kluby tracą sporo na terminarzu pozimowym i zwykle brakuje rytmu meczowego. W zamian mają fory w rozgrywkach jesiennych, bo tam z kolei mają przewagę w możliwości olania meczu ligowego (bo przez podział punktu strata kilku punktów w rundzie zasadniczej niewiele kosztuje).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...