Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, wykładowca za innowacyjność mojej metody nauki powinien mi dać zalke na egz. Nagrywam audiobooka z notatek, by potem czytać i słuchać naraz, bo to takie pojebane że nie starczyłoby mi samozaparcia by czytać ciągle ze zrozumieniem.

tak naprawdę to nagrywasz audiobooka, żeby robić coś innego niż się uczyć, a przy okazji zagłuszasz wyrzuty sumienia tłumacząc sobie, że przecież robisz coś pożytecznego :keke: mieszkanie posprzątane?

Odnośnik do komentarza

Kurwa, wykładowca za innowacyjność mojej metody nauki powinien mi dać zalke na egz. Nagrywam audiobooka z notatek, by potem czytać i słuchać naraz, bo to takie pojebane że nie starczyłoby mi samozaparcia by czytać ciągle ze zrozumieniem.

Nieee, zaliczenie za samo posiadanie notatek z wykładów.

 

Jahu mający win xp bez antywirusa... cóż, taki nasz jeździec bez... :) Jahutek nasz!

 

Nie będę kupował antwira za 2 stówy do 15 letniego złoma. Mam ważniejsze wydatki :)

 

No przecież dostałeś linka za 5 PLN.

Odnośnik do komentarza

No ale dysk ma 20GB, jak tam jeszcze antywira wepchnąć?

 

Co mi przypomniało praktykę kumpla z klasy z czasów Windowsa 95 - kiedy dyski 128/256 MB to była codzienność, a trzeba było na nim zmieścić i sysop, i różne gierki, sposobem jego była rosyjska ruletka na losowym pliku z katalogu Windows, jak się coś nowego nie mieściło. Jak się udawało uruchomić później system - to dobrze, nie udawało się - drugie dobrze, świeżo postawiony system zajmował przecież mniej, i się wszystko mieściło :keke:

Odnośnik do komentarza

No ale dysk ma 20GB, jak tam jeszcze antywira wepchnąć?

 

Co mi przypomniało praktykę kumpla z klasy z czasów Windowsa 95 - kiedy dyski 128/256 MB to była codzienność, a trzeba było na nim zmieścić i sysop, i różne gierki, sposobem jego była rosyjska ruletka na losowym pliku z katalogu Windows, jak się coś nowego nie mieściło. Jak się udawało uruchomić później system - to dobrze, nie udawało się - drugie dobrze, świeżo postawiony system zajmował przecież mniej, i się wszystko mieściło :keke:

 

Każdy z dysków ma 20! Ma ich wiele. #dobredyski!

Odnośnik do komentarza

 

Jutro albo w poniedziałek do domu, zależnie od wyników, leczyć mogę się już w domu i na operację mam się sam umówić gdzie chcę i jakim sposobem chcę.

Czyli: "idź pan w chuj i rób, co chcesz"?

 

 

Mniej więcej.

 

 

Kto tu z forum grał w Punch Club?

Odnośnik do komentarza

 

 

Jahu mający win xp bez antywirusa... cóż, taki nasz jeździec bez... :) Jahutek nasz!

Nie będę kupował antwira za 2 stówy do 15 letniego złoma. Mam ważniejsze wydatki :)

Bravo i Popcorn się same nie kupią :keke:

Oj śmieszku śmieszku nie życzę ci nigdy takiej sytuacji w jakiej znajduje się moja rodzina :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Jutro albo w poniedziałek do domu, zależnie od wyników, leczyć mogę się już w domu i na operację mam się sam umówić gdzie chcę i jakim sposobem chcę.

Czyli: "idź pan w chuj i rób, co chcesz"?

 

 

Mniej więcej.

 

 

Kto tu z forum grał w Punch Club?

 

Ja trochę grałem

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...