Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bry

 

Ciekawe czy uda mi się przetrwać dzień bez informacji kto wygrał SB :-k Fajnie byłoby tak jak rok temu ściągnąć sobie całość z występem w przerwie i zobaczyć na spokojnie w domu.

 

Mi już się nie udało - wszedłem na FB, a tam jeden z użytkowników tego forum zdradził mi zwycięzcę :/

 

Udało mi się :eusa_dance:

 

Bry

Odnośnik do komentarza

Aż spojrzałem na HBO GO, no i na ten moment mam do obejrzenia tam:

  • Pakt
  • Młody Papież
  • Rzym
  • Tabu
  • Six
  • Gomorra
  • Banshee
  • Westworld
  • Zakazane imperium (urwałem gdzieś po 2 sezonie, więc wrócimy)
  • Gra o Tron (urwałem po 2 sezonie i przeczytałem książki, więc wrócimy)
  • Kompania braci
  • Gracze
  • Dolina krzemowa
  • Pozostawieni
  • Pacyfik
  • Vinyl

To są same seriale i tylko te, które kojarzę z tytułów. Dla mnie to wygląda jak 2 lata wyjęte z życia :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Aż spojrzałem na HBO GO, no i na ten moment mam do obejrzenia tam:

  • Pakt
  • Młody Papież
  • Rzym
  • Tabu
  • Six
  • Gomorra
  • Banshee
  • Westworld
  • Zakazane imperium (urwałem gdzieś po 2 sezonie, więc wrócimy)
  • Gra o Tron (urwałem po 2 sezonie i przeczytałem książki, więc wrócimy)
  • Kompania braci
  • Gracze
  • Dolina krzemowa
  • Pozostawieni
  • Pacyfik
  • Vinyl

To są same seriale i tylko te, które kojarzę z tytułów. Dla mnie to wygląda jak 2 lata wyjęte z życia :kekeke:

Daj Rzym w górę listy :P

 

Chyba muszę sobie ogarnąć HBO na urlop ;)

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, miesięczne utrzymanie absolwenta prawa 2700 :-k

Nie absolwenta, tylko aplikanta. Zsumuj sobie koszty wyżywienia z kosztami pracy: dojazd na rozprawy, roczna opłata za aplikację ok 6k, składki roczne ok 300 zł, materiały do nauki itp.

U adwokatów nadal tu i ówdzie panuje totalny feudalizm (a tam i siam luksus już na poziomie aplikantów ;) ), więc nie byłbym zaskoczony, gdyby osoba z artykułu zarabiała faktycznie frytki, dodatkowo przez okres 3 lat opłacała sobie wszystko, z dojazdami na rozprawy włącznie, stąd takie koszty przy jednocześnie śmiesznie niskich zarobkach - u mojego kolegi w grupie, który wozi się nowym BMW z salonu, jest taki ziomek, który zarabia totalnie śmieszne pieniądze za miesiąc ciężkiej harówy i nie dostaje nawet zwrotu za dojazdy do sądów, jest na pełnym utrzymaniu rodziców. U radców jest obowiązek zatrudniania aplikantów na umowie o pracę, stąd zarobki są generalnie dużo wyższe niż u adwokatów, nawet jeśli ktoś dostaje li tylko lichą minimalną pensję ;)

 

U mnie jeszcze trzy dni pracy i półtora miesiąca urlopu :)

Odnośnik do komentarza

Mialem kiedys kumpla studiujacego prawo i stosunki miedzynarodowe, bekowal ze mnie jak zdobywalem doswiadczenia zawodowe na studiach pracujac za male pieniadze i opowiadal bajki, ile to on bedzie zarabial po miesiacu pracy. Z tego co wiem nadal jezdzi rowerem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...