Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych co oglądali Sopranos, jestem po S04, kiedy

Camela wyrzuciła Tony'ego z domu. Nie wydaje wam się to dziwne, tzn. jaką idiotką trzeba być, żeby nie wiedzieć, że tacy ludzie jak on mają kochanki i jest się tylko kontraktową żoną, tzn. deal jest taki że ona ma dużo hajsu i nic nie musi robić w domu, a on se bzyka kogo chce? Wkurwiła mnie tym, taki prototyp Skyler z Breaking Bad

 

 

Niemniej, Sopranos to zdecydowanie najlepszy serial jaki w życiu oglądałem, wciąga Breaking Bad nosę. Następne w kolejce The Wire i Mad Men.

Odnośnik do komentarza

Kurde, wstałem po 8. Trochę słabo w kontekście nocnego oglądania SuperBowl :/

 

Ja w piątek wieczorem dostałem maila, że w poniedziałek o 6:30 mam lot do Londynu :keke: Zupełnie nie wiem co robić. Chyba położę się spać wcześniej i wstanę na drugą połowę. Mam nadzieję, że reklamy pozwolą mi obejrzeć mecz do końca.

 

Przy mojej pracy zupełne odcięcie od świata sportu raczej nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

Do tych co oglądali Sopranos, jestem po S04, kiedy

Camela wyrzuciła Tony'ego z domu. Nie wydaje wam się to dziwne, tzn. jaką idiotką trzeba być, żeby nie wiedzieć, że tacy ludzie jak on mają kochanki i jest się tylko kontraktową żoną, tzn. deal jest taki że ona ma dużo hajsu i nic nie musi robić w domu, a on se bzyka kogo chce? Wkurwiła mnie tym, taki prototyp Skyler z Breaking Bad

 

 

Niemniej, Sopranos to zdecydowanie najlepszy serial jaki w życiu oglądałem, wciąga Breaking Bad nosę. Następne w kolejce The Wire i Mad Men.

spoiler

 

nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale głównie to chodziło o to, że dopóki on to utrzymywał jako tajemnicę, to ona była w stanie akceptować jakby to się nie działo, ale gdy zaczęło to ingerować w ich życie prywatne, to się wkurwiła. bo cała ta akcja była chyba po tym, jak najebana ukrainka dzwoniła do nich do domu, co nie?

 

 

ale ogólnie zgadzam się, sopranos >>> jakikolwiek inny serial

Odnośnik do komentarza

 

Bry

 

Polowanie na używki gier na PS4 czas zacząć ;)

Daj znać jakbyś czegoś konkretnego szukał.

 

Hmm, konkretnie to miałem zamiar zapolować na GTA V, The Last of Us Remastered, Wiedźka 3* czy Uncharted 4. Cała reszta klasyki jak Bloodborne, GoW czy MGS5 bardziej przy okazji fajnej promocji. Tak samo Deus Ex nowy czy Mafia, bo u mnie na kompie nie chodzą, ale chętnie bym to sprawdził, ale to jak ogram wszystko z plusa + oferta będzie naprawdę nie do odrzucenia.

 

Muszę też kupić NBA 2k17, ale poczekam czy nie będzie jakiegoś fajnego promo przy okazji All-Star Weekend, to może wezmę ze znajomym na spółę.

 

*Wiedźka właśnie udało mi się upolować. Co prawda nie używkę, ale też jest zajebiście, bo wszystkie używki były w okolicach 100-115 złotych jeszcze na kilka h przed końcem licytacji, a wyrwałem nówkę za niecałe 140 z przesyłką do paczkomatu plus użyłem kodu na -20 zeta, więc w sumie wyszło 118,59.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...