Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

'Tofu, rozumiem, że to ja przelałem czarę goryczy. W celu wyjaśnienia, być może niektórzy pochopnie krytykują, a nie wiedzą o co chodzi. Tomasz dodał na Facebooku taki wpis:

Cytat

Taka nowa zabawa. Napisz pod tym statusem tytuły piosenek, które Ci się ze mną kojarzą. Następnie skopiuj ten status i wstaw go u siebie. Będziesz zaskoczony jakie piosenki innym kojarzą się z Tobą.


W odpowiedzi napisałem:

Cytat

Formacja Nieżywych Schabuff - Ławka"

:laugh:

 

@Hid - Green Nero Caffe

Odnośnik do komentarza

No fakt faktem, że chłopowi wjechali co niektórzy mega na psychę, wpędzając go w poczucie winy, że jmk ma swoje chorobowe jazdy, a ten go zostawił na zimnie, na dworcu, całą noc itd ;)

Ale podpis pod nickiem to ma chyba jeden z lepszych na CMF :D

Odnośnik do komentarza

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

 

Jak byłem w Wietnamie to za 1500 zł uszyłem sobie garnitur do ślubu z zajebistą koszulą, muszką i poszetką + spodnie i marynarkę na luźniejsze okazje ;) I to machnęli mi to jeszcze w ok. 30h z 3 przymiarkami ;)

 

 

Wiadomo, Wietnam czy okolice to takie "zagłębie garniturowe", szybko, tanio i z dobrej jakości materiałów. Ale nie każdy ma po drodze :P

 

Plus, uwierz, że szyją nawet taniej niż Tobie czasem.

 

 

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

cena wyzsza bo jakis material lepszy czy cos takiego czy za "usluge" ta doplata?

 

 

Ale cena wyższa od czego? Salonowego? Made to Measure? MTM nigdy nie będzie tak precyzyjne jak szyty na miarę. W kwestii materiałów to raczej jest to bez różnicy, acz taki salon Bytomia to ma może...nie wiem, 50 materiałów (typ + kolor) zaś ów Tiviano ma...kurde nie wiem, kilkaset jak nie więcej?

 

W moim przypadku cena wyższa niż te 3k bo robię dwurzędówkę w kratę. A to trudniejsze + trochę więcej materiału.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zimny a w Kielcach jest coś ciekawego do zobaczenia?

;)

Jest, wejde na kompa to napisze albo przytocze post bo jakis czas temu ktos o to pytal ;) z telu mi sie nie chce opisywac :D

 

 

Dzięks :D

Grosik show!

:D

 

Janie, kopiuje posta o Kielcach:

 

 

zalezy co Cię interesuje. ;) jezeli piwkowanie to ul. Sienkiewicza i kielecki Rynek, a tam np knajpa Stary Browar (maja bardzo dobre piwo, co prawda Tyskie, ale z tzw tanka, całkiem inny smak, w takich rurach sprzedają) czy Craft Beer Pub (chyba najwiekszy wybor piw w kieleckich knajpach). no i ogólnie baza rozrywkowo-gastronomiczna jest rozłożona na i wokół Rynku. ;) jak chcesz coś pozwiedzać czy pooglądać to w samych Kielcach mogę polecić GeoPark i rezerwat przyrody Kadzielnia (można się przejść podziemną trasą przez jaskinie), trzy muzea (Narodowe, Historii Kielc, Zabawek), rezerwat przyrody Wietrznia. jest jeszcze Geocentrum, ale tam trzeba z pol roku wczesniej miejsce rezerwować. :D oczywiscie w niedalekich okolicach Kielc tez byloby co poogladac, ale to juz raczej fura trzeba jezdzic.

Odnośnik do komentarza

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

 

Osz w kurwę ;) To nie. Uderzę jednak po coś trochę tańszego.

 

 

Zrób taki myk jak ja, jak teraz kupowałem garniak online w Bytomiu. Kupiłem kapkę za duży, a krawiec mi wszystko ładnie przerobi na dobrze pasująca za MAX 400zł, acz powinno być nawet 250zł. Garniak za połowę ceny, poprawki i jesteś do przodu ;)

 

A teraz jeszcze jest dużo promocji a la studniówka (czy tam po) itepe

No odkrycie xxanaxx w 2017 to powód do wstydu ;)

 

+wchuj

 

Ja dopiero rok temu ich posłuchałem na żywo, w trakcie Męskiego Grania, rewelka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

 

Jak byłem w Wietnamie to za 1500 zł uszyłem sobie garnitur do ślubu z zajebistą koszulą, muszką i poszetką + spodnie i marynarkę na luźniejsze okazje ;) I to machnęli mi to jeszcze w ok. 30h z 3 przymiarkami ;)

 

 

Wiadomo, Wietnam czy okolice to takie "zagłębie garniturowe", szybko, tanio i z dobrej jakości materiałów. Ale nie każdy ma po drodze :P

 

Plus, uwierz, że szyją nawet taniej niż Tobie czasem.

 

 

 

Tiviano Atelier się to nazywa. Głowackiego 15/2 w Kato. Ceny są różne, ale raczej koło 3k musiałbyś liczyć. To jest na miarę, zaś w salonach typu Bytom masz Made to Measure, wyjdzie koło tysia taniej, różnica na minus będzie, acz no dalej będzie wyglądał lepiej niż jakikolwiek tak o z salonu. Połaź, podzwoń, poczytaj ;)

cena wyzsza bo jakis material lepszy czy cos takiego czy za "usluge" ta doplata?

 

 

Ale cena wyższa od czego? Salonowego? Made to Measure? MTM nigdy nie będzie tak precyzyjne jak szyty na miarę. W kwestii materiałów to raczej jest to bez różnicy, acz taki salon Bytomia to ma może...nie wiem, 50 materiałów (typ + kolor) zaś ów Tiviano ma...kurde nie wiem, kilkaset jak nie więcej?

 

W moim przypadku cena wyższa niż te 3k bo robię dwurzędówkę w kratę. A to trudniejsze + trochę więcej materiału.

 

no ja ostatni garniak kupilem za nieco ponad tysiaka, wiec stad moje zapytanie od czego zalezy tak wysoka cena - czy chodzi o znacznie wyzsza jakosc czy jest to "doplata" za uszycie na miare ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrób taki myk jak ja, jak teraz kupowałem garniak online w Bytomiu. Kupiłem kapkę za duży, a krawiec mi wszystko ładnie przerobi na dobrze pasująca za MAX 400zł, acz powinno być nawet 250zł. Garniak za połowę ceny, poprawki i jesteś do przodu ;)

 

Pełno osób tak robi :P

Odnośnik do komentarza

Tzn w kwestii takiego za tysia i okolice z salonu to wszystko się różni. Materiał, jakość, dopasowanie, wszystko. Nie porównasz :) to trochę jak samochód z taśmy, a samochód z (przynajmniej) elementami robionymi ręcznie :)


 

Zrób taki myk jak ja, jak teraz kupowałem garniak online w Bytomiu. Kupiłem kapkę za duży, a krawiec mi wszystko ładnie przerobi na dobrze pasująca za MAX 400zł, acz powinno być nawet 250zł. Garniak za połowę ceny, poprawki i jesteś do przodu ;)

 

Pełno osób tak robi :P

 

 

No nie sugerowałem, że jestem geniuszem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

No fakt faktem, że chłopowi wjechali co niektórzy mega na psychę, wpędzając go w poczucie winy, że jmk ma swoje chorobowe jazdy, a ten go zostawił na zimnie, na dworcu, całą noc itd ;)

 

No drama była niewspółmierna do wydarzenia: http://forumcm.net/index.php/topic/5048-hodie-mihi-cras-tibi/

 

O rany, koleś naprawdę wyjebał z czymś takim po tym, jak się nawalił i zapomniał, że miał kogoś przenocować? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

No fakt faktem, że chłopowi wjechali co niektórzy mega na psychę, wpędzając go w poczucie winy, że jmk ma swoje chorobowe jazdy, a ten go zostawił na zimnie, na dworcu, całą noc itd ;)

 

No drama była niewspółmierna do wydarzenia: http://forumcm.net/index.php/topic/5048-hodie-mihi-cras-tibi/

 

O rany, koleś naprawdę wyjebał z czymś takim po tym, jak się nawalił i zapomniał, że miał kogoś przenocować? :D

 

data sugeruje, że między wydarzeniem a tym tematem trochę czasu minęło :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

No fakt faktem, że chłopowi wjechali co niektórzy mega na psychę, wpędzając go w poczucie winy, że jmk ma swoje chorobowe jazdy, a ten go zostawił na zimnie, na dworcu, całą noc itd ;)

 

No drama była niewspółmierna do wydarzenia: http://forumcm.net/index.php/topic/5048-hodie-mihi-cras-tibi/

 

O rany, koleś naprawdę wyjebał z czymś takim po tym, jak się nawalił i zapomniał, że miał kogoś przenocować? :D

 

 

Bardziej chodziło o to, że był mocno przewrażliwiony na swoim punkcie i był łatwym celem zaczepek. Widocznie spodziewał się, że jak przeprosił, to wszyscy zapomną, i się wkurzał za każdy razem jak ktoś nawiązał do running joke o ławeczce, a przez to, że się wkurzał, to ludzie jeszcze bardziej żartowali. Coś jak akcja z Johnissem i ojcem, tylko w jeszcze większym natężeniu.

 

No a Tofu, zamiast z pokorą przeczekać żarty, albo przestać się nimi przejmować, pisał takie bufonady, no i w końcu posłuchał mojej rady i się z forum zmył. :-k

Odnośnik do komentarza
Już się nie mogę doczekać roweru :wub:

 

Kurde, mnie aż nosi, żeby sobie kupić, ale mam taki problem, że kompletnie nie mialbym gdzie go trzymać i jeszcze ten rok przejeżdżę na Veturilo. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w przyszłym roku będzie nowe, własne mieszkanie i na pewno zrealizuję plan rowerowy :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Już się nie mogę doczekać roweru :wub:

 

U mnie to samo. Od marca/kwietnia do października/listopada w mieście o wiele więcej km pokonuje na rowerze niż samochodem. A jeszcze jakiś czas temu to autem jeździłem praktycznie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...