Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co w tym śmiesznego/ciekawego?

po co robi coś czego nie umie?

 

Przecież nie trzeba czegoś umieć żeby coś robić. Ważny jest fakt czerpania samej przyjemności z robienia danej rzeczy, a niekoniecznie skill. Przykładem są ludzie na silverach w CSie, którzy wyglądają mi na istoty z innej, prymitywnej planety, gdzie każdy z nich jebał czyjąś matkę, ale jednak doceniam jeśli oni takową przyjemność znajdują.

Odnośnik do komentarza

 

Co w tym śmiesznego/ciekawego?

po co robi coś czego nie umie?

 

Counter już odpisał dobrze. No czy to, że Petru nie umie grać w ping ponga coś zmienia w kontekście polityki? On jest politykiem (i to nie jakimś wybitnym) i z działań politycznych powinien być rozliczany, a nie z tego jak gra w ping ponga. Może lubi, może chciał po prostu spróbować czegoś nowego itd., a wyśmiewanie wszystkiego żeby tylko wyśmiać to kretynizm. Ja w kosza grać nie umiem, ale lubię i kto mi zabroni czasami porzucać?

Odnośnik do komentarza

 

 

Co w tym śmiesznego/ciekawego?

po co robi coś czego nie umie?

 

Counter już odpisał dobrze. No czy to, że Petru nie umie grać w ping ponga coś zmienia w kontekście polityki? On jest politykiem (i to nie jakimś wybitnym) i z działań politycznych powinien być rozliczany, a nie z tego jak gra w ping ponga. Może lubi, może chciał po prostu spróbować czegoś nowego itd., a wyśmiewanie wszystkiego żeby tylko wyśmiać to kretynizm. Ja w kosza grać nie umiem, ale lubię i kto mi zabroni czasami porzucać?

 

 

Błaszczak!

XD

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Co w tym śmiesznego/ciekawego?

po co robi coś czego nie umie?

 

Counter już odpisał dobrze. No czy to, że Petru nie umie grać w ping ponga coś zmienia w kontekście polityki? On jest politykiem (i to nie jakimś wybitnym) i z działań politycznych powinien być rozliczany, a nie z tego jak gra w ping ponga. Może lubi, może chciał po prostu spróbować czegoś nowego itd., a wyśmiewanie wszystkiego żeby tylko wyśmiać to kretynizm. Ja w kosza grać nie umiem, ale lubię i kto mi zabroni czasami porzucać?

 

lucasie wiadomo że jesteś znany, ale raczej nie jesteś osobą publiczną

Odnośnik do komentarza

No ale podaj chociaż jeden sensowny argument dla którego Petru nie może pograć sobie w ping ponga, nawet jeśli nie umie, bo to że jest osobą publiczną to żaden argument. Przecież ten filmik można odebrać jako ocieplenie wizerunku, że "oo patrzcie, jaki ten Petru fajny, nawet jak nie potrafi grać w ping ponga to i tak się tego nie wstydzi, no i w ogóle props że się odważył". Przecież ostatnio przyznawanie się do swoich wad w otwarty sposób jest dobrze odbierane. Dla mnie to jest dopierdalanie się na siłę z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...