Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw wypije 5 koncerniakow XDDDD

Kurde w Grodzisku tak było. Nie było nas - i dobrze. Podobno ludzie szli do Biedry, kupowali kratę Żubra, pili na ławce, a potem szli i ewentualnie brali jedno na dobicie.

 

BTW Adrian szykuj się! Będziemy też na Szczecińskim Festiwalu. Już mamy zapro.

Odnośnik do komentarza

Ajer ale żeby się najebać to będziesz musiał wydać pół wypłaty ;) Chyba że masz niski próg nietrzeźwości ;) Na feście zwykle lejemy 0,3 za 9 zł i 0,5 za 12 zł (zwykłe), 12/18 (bogate) i 25/30 (beczkowe).

 

A cokolwiek na butelkę będzie? Bo jak nie to będę musiał spędzić cały dzień w Kato i to sprytnie rozłożyć :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ajer ale żeby się najebać to będziesz musiał wydać pół wypłaty ;) Chyba że masz niski próg nietrzeźwości ;) Na feście zwykle lejemy 0,3 za 9 zł i 0,5 za 12 zł (zwykłe), 12/18 (bogate) i 25/30 (beczkowe).

 

A cokolwiek na butelkę będzie? Bo jak nie to będę musiał spędzić cały dzień w Kato i to sprytnie rozłożyć :-k

 

Mało, mało. Nastawiamy się na lane. Na pewno nie będzie beczkowych w butelkach, bo sklepy nam to wyrywają z rąk.

Odnośnik do komentarza

Oglądam tego Kowalskiego w programie "Skandaliści" i... muszę przyznać, że dyskusja A. Gozdyry z FYM-em to by było naprawdę wielkie wydarzenie :P Na jakikolwiek temat.

Eh ten odcinek to jedna wielka żenua.... Gozdyra pokazała się z jak najgorszej strony jako dziennikarz, to dziwadło Bratkowska na ewidentnym haju i do tego naturszczyk Kowalski, który - o zgrozo - w takim towarzystwie wypadł na najmniej pierdolniętego.

 

BTW Adrian szykuj się! Będziemy też na Szczecińskim Festiwalu. Już mamy zapro.

 

A kiedy jest? :D

 

2-3 czerwca

Odnośnik do komentarza

Zawsze muszę rozminąć się z jakimiś fajnymi rzeczami w Trójmieście w czasie, kiedy jestem w kraju :(.

 

Hmm... nie wiedziałem, że Stawka większa niż życie była początkowo teatrem telewizji. Szkoda, że kilku odcinków chyba brakuje na Youtube, ale i tak obejrzę.

 

Jeszcze apropos teatru telewizji, to obejrzałbym brytyjski Ja, Klaudisz, ale najlepiej w wersji z polskim dubbingiem, bo była bardzo dobra i miała swoisty urok. Ciekawe tylko, czy da się to gdzieś dorwać :-k

 

Edit:

Teatr telewizji z Klossem nawet nie tyle wybrakowany, ale częściowo poblokowany na YT :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Gozdyra pokazała się z jak najgorszej strony jako dziennikarz, to dziwadło Bratkowska na ewidentnym haju i do tego naturszczyk Kowalski, który - o zgrozo - w takim towarzystwie wypadł na najmniej pierdolniętego.

 

Witam

Kogo?

Kogo co?

Kogo pan wita?

No...panią i-

A widzów?

No widzów też-

Nie jest pan pewien?!

Ale czego?!

Lubi pan koty?

 

© Skonieczny

Odnośnik do komentarza

lol

2 tygodnie temu założyłem działalność i już dziś ze skrzynki wyjmuję 2 listy z sugestią opłaty za wpis do Centralnej Ewidencji O Działalności Gospodarczej (CEODG) oraz Centralnego Rejestru Działalności Gospodarczych i Firm (CRDGiF). Co za skurwysyny, ciekawe ile osób się daje naciągnąć. Guli na fb pisał, że też niedawno coś podobnego dostał. Najchętniej zgłosiłbym na policji próbę wyłudzenia, ale skoro to tak powszechnie działa to nie da się gnojom nic zrobić

Ja w sumie, przez 1,5 roku, dostalem 3 takie pisemka.

Odnośnik do komentarza

Nie no, Gozdyra się skompromisowała faktycznie, ale naprawdę nie da się uczciwie powiedzieć, że wypadła gorzej od napakowanego Mariana. Bez histerii.

Bratkowska to już totalne nieporozumienie, musieli dać mikrofon tej niekumatej z IPP TV, żeby mieć kogoś na swoim poziomie. Takie "feministki" to bym trzymał z dala od jakichkolwiek mediów, tylko krzywdę robią kobietom.

Odnośnik do komentarza

 

Vami, a może byście w końcu ruszyli dupska na Podlasie? :P

Gadałem z Darkiem z 33 Kranów. Niby jest możliwość, ale entuzjazmu wielkiego nie ma. Nie wykluczam w przyszłości.

 

Do czego Ci potrzebny jego entuzjazm?

 

Oglądam tego Kowalskiego w programie "Skandaliści" i... muszę przyznać, że dyskusja A. Gozdyry z FYM-em to by było naprawdę wielkie wydarzenie :P Na jakikolwiek temat.

1539970c1d48acceLw7m.gif

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...