Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Koles z Ubera wlasnie mi poleca Fiata Tipo, strasznie to tanie, cos ktos wie? Bo takiego to z salonu moglbym brac :-k

 

Ni chuj, słabe wyniki bezpieczeństwa.

Tipo kombi wyglada tak samo jak inne kombi od kia czy volvo. Te auta roznia sie tylko znaczkiem a z zewnatrz sa tak samo nudne.

 

XD

Pogadałbym z wami o tej przewadze sedana nad kombi w momencie, kiedy przyszłoby wam kurwa rozkręcać rower downhillowy na części, żeby się zmieścił :keke:

 

No to zajebiście, porozmawiajmy o tym rowerze, którego nie mam :keke:

Odnośnik do komentarza

Sztuka Kochania niezły film ogólnie, ale Boczarska rozjebała, rola życia.

Nie musisz mieć, Możesz pomóc koledze przewieźć :) przecież lubisz kolegów :keke:

 

Takich kolegów wysyłam do Ciebie :P

 

Mój ojciec ma 8 samochodów dostawczych, jak chcę coś przewieźć to mam gdzie uderzyć ;)

http://www.filmweb.pl/person/Magdalena.Boczarska

Dużo tych ról nie miała więc musiała być życia ;)

Odnośnik do komentarza

Ej, fakt. Dopiero teraz zauważyłem, że obydwa to było przedpremierowo. Mam to Cinema Unlimited, to tylko zerkam co drugi dzień czy coś jest i idę jeśli mam nastrój :keke:

Acz są filmy, na które idę na te pokazy jak wcześnie się da, typu o północy z tego dnia na tamtego. Tak było z Avengersami, Dr. Strange i Epizodem VII.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja widzę w ciągu 10 lat 17 filmów i 13 seriali w ciągu 16 lat. Zaiste, mało grała.

Chodziło mi o rolę pierwszoplanowe :P
A zdajesz sobie sprawę, że to nie tylko role pierwszoplanowe są ważne ?
Ale dają większą rozpoznawalność :)
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja widzę w ciągu 10 lat 17 filmów i 13 seriali w ciągu 16 lat. Zaiste, mało grała.

Chodziło mi o rolę pierwszoplanowe :P
A zdajesz sobie sprawę, że to nie tylko role pierwszoplanowe są ważne ?
Ale dają większą rozpoznawalność :)

 

 

Tim Roth i Eryk Lubos mają bekę z tych słów.

Też bym się chętnie zaopatrzył w Cinema Unlimited. Niestety, u nas Helios ma monopol :/

C2t7hgBUAAI2ZzI.0.jpg

 

McKellen mistrz :lol:

 

Widzisz FYM...i GDYBYŚ DAWAŁ LINKI... :P

 

CNs33wk.jpg

 

Strzelam, że chodziło o to.

Odnośnik do komentarza

 

Jajka, kiełbasa, boczek i chili to najlepsze połączenie. Najsmaczniejsze i najzdrowsze (in your face wegusy, locarb i paleo uber alles). Do tego jeszcze syrop klonowy np.

 

Syrop klonowy to ten locarb czy co :keke: ?

 

Ja dziś łosoś dziki na zmianę z indykiem z warzywami po burgundzku i trochę ryżu.

A przepraszam, pół granatu ojebałem, dobry.

 

Wiedziałem że się przyczepisz :P Napisałem to w osobnym zdaniu i dziś było bez niego :)

Czemu dziwne? Ty wybierasz dla potrzeb, ja między innymi dla wyglądu. Jak wydawać kupę kasy to chuj z wyglądem, ważne żeby było funkcjonalne :> ? Każdy ma swoje kryteria. Ja bym zamiast kupować multipli szukałbym innego minivana ;)

 

No zobacz. A jak ja wybierałem samochód i mówiłem że jest ładny, to T-m powiedział, że wybieram auto jak baba :D

Tipo kombi wyglada tak samo jak inne kombi od kia czy volvo. Te auta roznia sie tylko znaczkiem a z zewnatrz sa tak samo nudne.

 

Większość aut wygląda tak samo teraz :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...