Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

GoClever jak na budżetowy był b. fajny dopóki go nie zajechałem jako AP w szpitalu.

 

Ernie, możliwe. Ja jak brałem dofinansowanie z PFRON do zakupy lapka to ... miałem kontrolę kilka miechów potem w chacie czy faktycznie mam tego lapka.

Odnośnik do komentarza

GoClever jak na budżetowy był b. fajny dopóki go nie zajechałem jako AP w szpitalu.

 

Ernie, możliwe. Ja jak brałem dofinansowanie z PFRON do zakupy lapka to ... miałem kontrolę kilka miechów potem w chacie czy faktycznie mam tego lapka.

Informowali wcześniej, że wpadną tego i tego dnia czy tak z zaskoczenia?

Odnośnik do komentarza

Z zaskoczenia, nie było mnie w domu (bo szli na meldunek), potem pojechałem do nich z tym lapkiem do siedziby to powiedzieli z fochem, że teraz nie jest czas kontroli i nawet nie sprawdzili. Jeszcze babka coś tam na mnie naskoczyła, że pewnie robię to dlatego w mieście meldunku, żeby dostać hajsy za dojazdy, a ja że nigdy takiego czegoś nie składałem, sprawdziła i wyszło, że faktycznie to nie ja...

Odnośnik do komentarza

 

Moja żona ma s7 edge i strasznie na niego narzeka. Jedyny plus to dobre zdjęcia.

Nie wiem jak można narzekać na ten telefon :D Jest idealny dla mnie.

 

Zagięty ekran sprawia że telefon leci z ręki, w dodatku niemal zawsze przypadkowo coś się włącza. No i jest jakieś takie spasowanie, że wciąga jej włosy w trakcie rozmowy. Kupiłem jej ten telefon jako alternatywę w związku z tym, że note 7 nie wypalił (choć w sumie nieźle wypalił).

Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie rozumiem dlaczego większość ludzi na umowach zlecenie nie kompletuje sobie grafików i nie upomina się o zwrot za zaległe urlopy, wynagrodzenia i składki społeczne po zakończeniu danej pracy. Jak masz jakiegokolwiek maila, lub sms-a z poleceniem służbowym, albo grafik to wyruchanie "pracodawcy" jest formalnością.

Hehehe.

Niedawno jedna babka wyleciała z TVP, gdzie była na dziele, i pozwała je o ustalenie istnienia stosunku pracy. Wygrała.

TVP natychmiast ją pozwało o zapłatę zaległych składek zusowskich (zapłaconych po ww. Wyroku przez TVP, a które winien opłacić pracownik). Wygrało. Kobieta ma teraz do zapłacenia jakieś 69k zł i jest płacz, że się tego nie spodziewała.

Tak się kończy takie januszowanie w prawie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...