Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

 

To właśnie było na Śląsku, bo złapali mnie pod Dąbrową.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa, odpadła mi naklejka "Volvo" z grilla z logo, takie badziewko, a 25zł kosztuje :roll:

 

tylko? :-k patrzyłeś na branżowych forach?

 

 

Myślisz, że to mało? To serio kawałek folii z napisem "Volvo" :P znalazłem na aukcjach serwisu Volvo jednego. Jakbym znalazł za 15 wielkiej różnicy mi nie zrobi ;)

 

 

Tak ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

 

To właśnie było na Śląsku, bo złapali mnie pod Dąbrową.

 

Czy to zarzutka? Ikona nie ma xD

Odnośnik do komentarza

Zawsze się znajdzie jakaś Grażyna, co przysapie i hurr zajął mi pan miejszcze durr ja mam bilet. No to pokazałem jej swój, to trochę się uspokoiła, ale sapała pod nosem, ze jak to ona Grażyna musi tyłem jechać. Przyszedł konduktor i oczywiście bulgot jak to sprzedajo podwójne bilety skandal, a konduktor chłód over 9000 i do Grażyny

- Pokazała mi pani bilet na podróż powrotna, a teraz proszę na ten pociąg

Okazało się, ze baba pomyliła bilety i owszem miała na moje miejsce, ale na inny pociąg :)

Podróż koleją skraca czas podróży pociągiem jak mawiał klasyk :)

Odnośnik do komentarza

Ale dziecinada w fifie :kekeke: Ogrywam kolesia, elegancka gierka, to zaczął dziecinadę odwalać i żadnej przerwy nie przewija, wyczerpał wszystkie swoje time-outy itd. A teraz jak zaczyna od koła, to czeka do samego końca, po czym jak komputer już sam wymusza zagranie, to kopie do swojego bramkarza i strzela samobója. I tak w kółko. Ja już odłożyłem pada, śmigam sobie po necie, a dzieciak dalej to ciągnie :kekeke: Już jest 9:1, a dopiero 55 min i patrząc na to, że potrzebuje ok. 2 min czasu boiskowego na strzelenie każdej bramki, to jest szansa na wynik około 50 bramek :kekeke:

 

Mi to obojętne, robię sobie coś innego, ale że jemu się tak chce marnować czas... pewnie myśli, że się wkurzę i rozłączę :>


Oo, jednak zaczął grać, nie ruszyłem pada, więc strzelił mi bramkę na 12:2. Poczekam jeszcze kilka bramek i chwycę pada, chociaż nie wiem czy zdąży przed końcem meczu :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Zawsze się znajdzie jakaś Grażyna, co przysapie i hurr zajął mi pan miejszcze durr ja mam bilet. No to pokazałem jej swój, to trochę się uspokoiła, ale sapała pod nosem, ze jak to ona Grażyna musi tyłem jechać. Przyszedł konduktor i oczywiście bulgot jak to sprzedajo podwójne bilety skandal, a konduktor chłód over 9000 i do Grażyny

- Pokazała mi pani bilet na podróż powrotna, a teraz proszę na ten pociąg

Okazało się, ze baba pomyliła bilety i owszem miała na moje miejsce, ale na inny pociąg :)

Podróż koleją skraca czas podróży pociągiem jak mawiał klasyk :)

Ostatnie dwie sytuacje:

1 - bilet na to samo miejsce, ale na pociąg w odwrotnej relacji

2 - jak wyżej, tylko na inny dzień

Mi się nie da wmówić, że mam zły bilet :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak biorąc to na logikę, to jeżeli w którymś momencie nie zmniejszyłeś prędkości do dozwolonej, to wciąż jest to to samo przekroczenie. Myślę, że warto próbować odwołania pomimo opinii gliniarza.

Mylisz się.

Gliniarz to całkiem nieźle wyjaśnił. Nie ma tutaj czynu ciągłego z uwagi na nierównomierność ograniczeń prędkości.

Z drugiej strony nie wiem jak na Mazowszu, ale na Śląsku pismem ws. fotoradaru bym się nie przejmował, więc dyskusja i tak jest czysto akademicka.

 

 

dlaczego byś się nie przejmował pismem ws. fotoradaru, akurat na Śląsku? a na Podkarpaciu? wiesz, tak tylko pytam...

 

Bo mieszkam na Śląsku i praktykuję na Śląsku, stąd wiem, jak na Śląsku wygląda sytuacja z fotoradarami?

 

 

 

To właśnie było na Śląsku, bo złapali mnie pod Dąbrową.

No to nie na Śląsku ;) Pierwsze słyszę o takim fotoradarze, to chyba coś nowego, choć jakoś bardzo na bieżąco też nie jestem. Tak czy siak dotychczas ani z okolic Bielska, ani z Kato, ani z Częstochowy fotoradary nie wysyłały wniosków o ukaranie - wysłanie informacji, że nie wiesz, kto prowadził, załatwiało temat każdorazowo.

 

Znam jeden fotoradar, który faktycznie działa na gierkówce i robi duuużo zdjęć. Sam miałem do czynienia z ~20 wezwaniami w sprawie tego jednego fotoradaru - każdorazowo pismo z informacją, że nie wiadomo kto prowadził auto klienta, załatwiało sprawę.

Być może tak jest w całym kraju (mam za mało danych, choć faktycznie nie spotkałem się jeszcze z wnioskiem o ukaranie skierowanym po zdjęciu z fotoradaru), a może w innych województwach sprawy trafiają do Policji, która faktycznie kieruje wnioski o ukaranie - nie wiem. Ale wiem, że na Śląsku te sprawy nie trafiają do sądów. Gdybam, bo nie chce mi się sprawdzać przepisów, że GITD nie ma uprawnień w tym zakresie do kierowania wniosków o ukaranie, czyli muszą przesyłać to do Policji, czego albo nie robią, albo ta to zlewa.

 

Z drugiej strony widzę, że Van der Vaart się ze mną nie zgadza, więc może ma inne doświadczenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...