Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@jmk: słowniczek:

  • lead - potencjalny klient
  • generowanie leadów - tworzenie bazy potencjalnych klientów
  • ciepły/gorący lead - potencjalny klient gotowy do sprzedaży tu i teraz, bez potrzeby przekonywania czy tłumaczenia produktu
  • cold calling - dzwonienie na pałę do firmy i mówienie "dzień dobry, czy są Państwo zainteresowani kupnem pakietu TV+Internet?"; inaczej "wydzwanianie zimnych leadów" czyli firm znajdujących się w grupie docelowej, ale nie gotowych do kupna czy nawet nie wyrazili nigdy żadnego zainteresowania

 

Reaper, słowniczek:

 

Lead lub lid[a] (wym. [li:d]; ang. wprowadzający) – pierwszy graficznie wyodrębniony akapit tekstu[5], przede wszystkim artykułu prasowego[6], następujący bezpośrednio po tytule lub podtytule[7]. Jego celem jest wprowadzenie czytelnika w zagadnienie, dlatego zazwyczaj podaje w formie skróconej najistotniejsze informacje, a często także i konkluzje, dając czytelnikowi poczucie zrozumienia tematu tekstu[5][8][4].

Zazwyczaj podsumowuje najważniejszy wątek tekstu dla tych czytelników, którzy nie chcą wnikać w szczegóły[4]; może też odpowiadać na podstawowe pytania: kiedy, kto, co, z jakim skutkiem[9], ewentualnie na wszystkie pytania tzw. 5W+H[10][7]. Wraz z tytułem i otwarciem stanowią najważniejsze elementy tekstu pisanego[11]. Podręczniki stylu sugerują, by lead był krótki i zawierał zazwyczaj nie więcej niż dwa lub trzy zdania (około 25 słów)[12].

Do polszczyzny termin trafił z języka angielskiego dzięki badaniom medioznawczym[13].

 

 

 

 

 

Lead – miasto w Stanach Zjednoczonych, w stanie Dakota Południowa, w hrabstwie Lawrence.

 

chuja się tam znacie, jeden z drugim ;)

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie zrozumiałem tego filmu. Jedyne co śmieszne to papież na tygrysie, he he.

 

albo nie, najpierw poczekam na akcept śmieszności od Hyde'a, znanego specjalisty od humoru papieskiego.

Nie oglądałem, ale skoro papież na tygrysie to na pewno jest to śmieszne, więc zrywaj boki!

Odnośnik do komentarza

@T-m: to pojęcie leada znałem już 15 lat temu, więc spoko ;) A jak wpisujesz w wiki lead, to pod spodem wyskakuje Ci coś takiego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lead_sprzeda%C5%BCowy

 

Jak wpisujesz w google: lead wiki to wyskakuje tak:

 

 

 

LVpDOsx.jpg

 

 

 

Ale nie ma co ciągnąć tej dyskusji, bo zacznie wyglądać jak próba rozmawiania o znaczeniu słowa architekt :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

O kurwa, 6 lat temu zaczalem prace w tej firmie :/

 

Mi wczoraj stuknęło 5 w obecnym miejscu.

 

W lutym 10.

 

 

I dalej bez umowy o pracę :keke: :P

 

No. Ale serio, na razie lepiej na tym wychodze - np. nie plakalem po skoku PO na OFE, bo mi z 400 zl zabrali 200.

 

będziesz za to płakał przy emeryturze, ale co tam

 

:lol:

 

A, to Kinas. U Ciebie statolatria przestała mnie dziwić :*

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...