Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

>napisz cokolwiek o sluzbie zdrowia

>czekaj na jmk, ktory ci napisze ze chuja wiesz, bo on czekal dluzej/placil wiecej/mial gorszy zabieg

>czym_zmyc_krew_z_butow.html

 

Nie o to chodzi :DChodzi mi, że ludzie chodzą raz na rok do lekarza i jak mają czekać to się dziwią wielce i pretensje może jeszcze albo próbują się wbić na lewo wcześniej. A to niestety szara rzeczywistość. Nawet nie wiesz jak ja się codziennie boję, żeby nie przegapić swojego terminu operacji zatok z lipca 2019 roku :kekeke:.

 

 

Odnoszę wrażenie, że Seju właśnie o tym pisał ;)

Odnośnik do komentarza

 

>napisz cokolwiek o sluzbie zdrowia

>czekaj na jmk, ktory ci napisze ze chuja wiesz, bo on czekal dluzej/placil wiecej/mial gorszy zabieg

>czym_zmyc_krew_z_butow.html

 

Nie o to chodzi :DChodzi mi, że ludzie chodzą raz na rok do lekarza i jak mają czekać to się dziwią wielce i pretensje może jeszcze albo próbują się wbić na lewo wcześniej. A to niestety szara rzeczywistość. Nawet nie wiesz jak ja się codziennie boję, żeby nie przegapić swojego terminu operacji zatok z lipca 2019 roku :kekeke:.

 

 

Odnoszę wrażenie, że Seju właśnie o tym pisał ;)

 

 

Hmm, może faktycznie jestem trochę na tym punkcie przewrażliwiony, ale chyba każdy ma taki jakiś swój ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...