Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może i chujowizna, ale na razie nie zdarzyło i się czekać dłużej niż 72h na wizytę :-k

Ale mówisz o interniście, czy specjaliście? Z internistami faktycznie problemów nie doświadczyłem. Chodzi wyłącznie o specjalizowanych lekarzy.

 

 

Specjaliście :-k dwa razy do alergologa szedłem i dwa razy miałem praktycznie z miejsca wizytę :-k

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Czekanie miesiąc na specjalistę to problem? Lol. :D

Jak placisz za prywatna opieke to tak. Jak nie placisz to tez zreszta, co sam powinienes wiedziec najlepiej. To ze tak jest, nie znaczy ze to jest ok.

plus płacisz niemało
Nie tak dużo. Ja płacę ok. 200 zł za siebie, źonę i dwójkę dzieci. Z tym, że ja mam trochę preferencyjne warunki, bo wszyscy pracownicy u mnie mają pakiet.
Odnośnik do komentarza

 

czolem!

 

1,5h czekania do rejestracji u lekarza zeby sie na koniec i tak dowiedziec, ze i tak nie ma juz na dzis numerkow, na jutro tez nie ma, ale jutro mozna przyjsc i sprobowac zarejestrowac na srode...

#mojkrajtakipiekny

 

nie macie medicovera czy luxmeda w tej swojej firmie? :-k

 

mamy :) nie chodzi o mnie :) bylem ojca zarejestrowac :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...