Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zastanawia mnie skąd mają te zdjęcia dokumentów :-k

Pewnie z rozliczeń finansowych publikowanych w KRS, bo - co nie dociera do tych manipulatorów produkujących takie linki jak te, które wrzuciłeś - pewne usługi WOŚP MUSI organizować przez podmioty trzecie, które siłą rzeczy mają swoje koszty i dodatkowo muszą się rozliczać (choć inaczej niż WOŚP). Dla osób kumatych te dokumenty to żaden przekręt, dla osób jak Jahu nawet bez takich dokumentów jasne jak słońce jest, że WOŚP to czyste zło i przedsiębiorstwo holokaust.

 

No i czytanie Żelaznej logiki to mimo wszystko :picard: do kwadratu. ;)

Odnośnik do komentarza

 

zastanawia mnie skąd mają te zdjęcia dokumentów :-k

Pewnie z rozliczeń finansowych publikowanych w KRS, bo - co nie dociera do tych manipulatorów produkujących takie linki jak te, które wrzuciłeś - pewne usługi WOŚP MUSI organizować przez podmioty trzecie, które siłą rzeczy mają swoje koszty i dodatkowo muszą się rozliczać (choć inaczej niż WOŚP). Dla osób kumatych te dokumenty to żaden przekręt, dla osób jak Jahu nawet bez takich dokumentów jasne jak słońce jest, że WOŚP to czyste zło i przedsiębiorstwo holokaust.

 

No i czytanie Żelaznej logiki to mimo wszystko :picard: do kwadratu. ;)

 

Jakiego procenta osób jest to zdanie?

Odnośnik do komentarza
Jakiego procenta osób jest to zdanie?

Nie wiem, bo i skąd mam wiedzieć. Wolę jednak wierzyć, że więcej osób dostrzega marne manipulacje tego portalu (bądź też go zupełnie ignoruje) niż bezrefleksyjnie wierzy w te bzdury :)

 

EDIT: Van der Vaart, pociśnij jeszcze trochę, na pewno coś się jeszcze z 2007 roku znajdzie, a tylko 13 minusów brak ;)

Brawo VdV, Twoje życiowe osiągnięcie ląduje w sygnaturce :)

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza

Chyba musze zmienić nominację NBA 2k z najlepszej na najbardziej wkurwiajaca gre roku xD. Znow sie z siecia nie laczy. Nie wiem czy to ja mam jakis pechowy egzemplarz czy oso chodzi...

Do konca sesji bojkotuje te gre, bo juz wkurwia za mocno. Moze to i lepiej, bo ostatnio glowniw w to gram (lub z tym walczę), wiec bedzie wiecej czasu.

Myślałem ze Jazz w końcu zdrowi beda, alw ta kontuzja Hooda groznie wygladala :/

Odnośnik do komentarza

Z Maddenem najśmieszniejsze jest to, że Amerykańcy są w to niemożebnie cieńcy, jak gram online i słyszę hamerykański akcent, to wiem że będą idiotyczne próby na 4th and 27 albo zero difensa bo obejrzał jakiś filmik na youtubie i jedno i to samo niezależnie od sytuacji gra :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...