Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ziomeczki,

 

W tym roku z kumplami z KMJ i naszym operatorem postanowiliśmy zagrać dla WOŚP. Na aukcji możecie wygrać dużo zajebistych autografów (Lewandowski, Dudek, Janusz Kulig, Hołowczyc, kadry Polski i USA w siatę z 2006 roku, Linkin Park), a także profesjonalną sesję fotograficzną na terenie Górnego Śląska. Jeżeli nie jesteście zainteresowani aukcją to prosiłbym o szerzenie dobrego słowa i udostępnianie gdzie się da :)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Cześć ziomeczki,

 

W tym roku z kumplami z KMJ i naszym operatorem postanowiliśmy zagrać dla WOŚP. Na aukcji możecie wygrać dużo zajebistych autografów (Lewandowski, Dudek, Janusz Kulig, Hołowczyc, kadry Polski i USA w siatę z 2006 roku, Linkin Park), a także profesjonalną sesję fotograficzną na terenie Górnego Śląska. Jeżeli nie jesteście zainteresowani aukcją to prosiłbym o szerzenie dobrego słowa i udostępnianie gdzie się da :)

 

Dzięki!

Świetna inicjatywa. Ja co prawda w tym roku sobie za późno o tym przypomniałem, żeby podziałać coś wystawiając, ale na pewno wesprę WOŚP (mimo, że wcześniej tego nie robiłem) na przekór PiSdzielcom. Kurwicy dostaję jak czytam o próbach wepchnięcia kija w szprychy przez PiS komuś, kto naprawdę zrobił wiele dobrego i chce to robić dalej. I to w sumie mimo tego, że PiS nic na tym nie zyskuje. Robi to z czystej złośliwości.

Odnośnik do komentarza

Od siebie, jako od osoby prywatnej nic nie dadzą. Nie stworzą podobnej akcji. A jak przyjdzie co do korzystania ze szpitalnej aparatury, nie mrugną okiem i skorzystają.

WOŚP super inicjatywa, na super cel. I nawet jak 10% hajsu gdzieś się zagubi po drodze do szpitali, to i tak jestem w 100% za tą akcja! A PIS? mimo, że w maju na świat przychodzi moja córeczka i program 500+ w przyszłości będzie mega wsparciem, to patrząc na to co się dzieję w sejmie,ustawach,zmianach wiążących się z podwyżkami wielu rzeczy to widzę, że ta władza mimo zmian, jest jednak do niczego.

Odnośnik do komentarza

Troszkę hipokryzją zalatujesz, piszesz o tych, którzy "Od siebie, jako od osoby prywatnej nic nie dadzą. Nie stworzą podobnej akcji. A jak przyjdzie co do korzystania ze szpitalnej aparatury, nie mrugną okiem i skorzystają.", a potem sam krytykujesz PIS, ale z 500+ będziesz korzystał.

Odnośnik do komentarza

Troszkę hipokryzją zalatujesz, piszesz o tych, którzy "Od siebie, jako od osoby prywatnej nic nie dadzą. Nie stworzą podobnej akcji. A jak przyjdzie co do korzystania ze szpitalnej aparatury, nie mrugną okiem i skorzystają.", a potem sam krytykujesz PIS, ale z 500+ będziesz korzystał.

Rozumiem, że uważasz, że PiS wypłaca 500+ ze składek członkowskich, albo innego partyjnego budżetu?

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi przecież, a sam fakt. Krytykowania idei i korzystania z niej.

Już kilka razy pisałem o swoim poglądzie na ten temat. Rozdają m.in moje pieniądze. Nie odzyskanie chociażby części własnych pieniędzy, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie wierzy się, że zrobią z nimi coś dobrego to głupota. To trochę tak, jakby się zrzucić ze znajomymi na wódkę i powiedzieć, że jesteś abstynentem i pić nie będziesz. A tutaj niestety to zrzucanie się jest obowiązkowe. (albo jeszcze bardziej adekwatnie porównując: powiedzieć im, że są chujami i pić z nimi nie będziesz).

Odnośnik do komentarza

Troszkę hipokryzją zalatujesz, piszesz o tych, którzy "Od siebie, jako od osoby prywatnej nic nie dadzą. Nie stworzą podobnej akcji. A jak przyjdzie co do korzystania ze szpitalnej aparatury, nie mrugną okiem i skorzystają.", a potem sam krytykujesz PIS, ale z 500+ będziesz korzystał.

Troche smieszne porownanie. Podatki w tym kraju placi kazdy, wiec 500+ jest de facto placone z Twoich wlasnych pieniedzy. Jezeli oczerniasz i nie dajesz nic na WOSP a pozniej z niego korzystasz, to jestes po prostu typowym polakiem-cebulakiem.

Odnośnik do komentarza

 

Przez długi czas WOŚP był jednak na TVP:).

 

To, że go obecnie nie ma najlepiej świadczy o podejściu.

 

Nie mówiąc o tym, że błagam, pokazywanie WOŚPu to pomoc? Dla telewizji na pewno, przecież to totalny prime time i jeden z chętniej oglądanych programów w roku.

 

Coś mi się kojarzy, że przychodyz reklam wtedy też szły na WOŚP, ale pewny nie jestem .

Odnośnik do komentarza

Po 1, krytykując 500+, a korzystając z niego dajesz podstawę, aby PIS dalej trąbiło o sukcesie, bo tyle osób skorzystało i Ty też się przyczynisz. Branie, bo dają to krótkowzroczne myślenie, o sobie tu i teraz, a nie o idei, co nie jest całkiem złe, ale potem dziwnie wygląda jebanie tego 500+, skoro sam budujesz jego sukces.

 

Po 2, skoro coś było na TVP to była symbioza z Państwem, także jego budżetem, bo przecież Państwo nie ma kasy, tylko to są pieniądze ludzie. Jasne jest, że się musisz na to zgodzić, bo ktoś tak sobie postanowił (jak 500+), mogłeś krytykować za to, że czas antenowy, że reklamy, że koncerty, że Twoje podatki.... a mimo to mogłeś korzystać ze sprzętu i dalej budować ideę WOŚP, coś jak 500+. Z WOŚP wystarczyło zmienić władzę w wyborach i zniknęło z TVP, z 500+ można pewnie tak samo...

 

Po 3, nie hejtuję WOŚP, bo każda pomoc jest dobra, ale im bardziej transparentna tym lepiej, skoro Owsiak ma jakieś tam wyroki sądowe, a nie chce ujawnić tych sprawozdań to coś śmierdzi. Wiadomo, że każda fundacja musi na siebie zarabiać, ale właśnie, wracamy do punktu moje pieniądze, TVP. Dlatego ludzie zniechęcają się do pomocy innym, bo za wspieraniem zawsze idzie jakiś brud i potem nie wiesz ile z Twojej złotówki poszło faktycznie na pomoc. Tym bardziej, że sam Owsiak prezentuje dość skrajne albo kontrowersyjne poglądy (aborcja, eutanazja), są to tematy tabu w Polsce czy tego chcemy czy nie, a on swoją osobą i wypowiedziami robi dodatkowy smród wokół WOŚP.

Odnośnik do komentarza

Tworząc program 500+ zrobili wielką sprawę. Ale jak to się ma do późniejszego traktowania? Nie potępiam 500+ ale wydaje mi się, że program ten staje się powolutku zasłoną dymną przed wieloma kolejnymi zmianami które są albo kontrowersyjne, albo zupełnie do dupy.

Starają się zniszczyć projekt Owsiaka, nie dając w zamian nic. On nie bierze z "naszych" pieniędzy które są obowiązkowo zabierane w formie podatków. Co mu dasz, to weźmie. Nie popierasz , nie wrzucaj do puszki. A nie napierdalaj kłodami pod nogi.

Odnośnik do komentarza

Tworząc program 500+ zrobili wielką sprawę. Ale jak to się ma do późniejszego traktowania? Nie potępiam 500+ ale wydaje mi się, że program ten staje się powolutku zasłoną dymną przed wieloma kolejnymi zmianami które są albo kontrowersyjne, albo zupełnie do dupy.

Starają się zniszczyć projekt Owsiaka, nie dając w zamian nic. On nie bierze z "naszych" pieniędzy które są obowiązkowo zabierane w formie podatków. Co mu dasz, to weźmie. Nie popierasz , nie wrzucaj do puszki. A nie napierdalaj kłodami pod nogi.

 

Aha, to sorry, myślałem, że sam 500+ krytykujesz też. To też nie do końca, bo owszem dajesz bez przymusu, ale właśnie przez te zamieszanie wokół Owsiaka, jego spółek, wyroków sądowych nie do końca wiesz gdzie ta Twoja złotówka trafia i ile z niej, jeśli już.

 

 

Po 1, krytykując 500+, a korzystając z niego dajesz podstawę, aby PIS dalej trąbiło o sukcesie, bo tyle osób skorzystało

 

Naprawdę sądzisz, że gdyby dajmy 1/3 uprawnionych nie skorzystała z 500+ PiS nie trąbiłoby o sukcesie?

 

 

Zawsze istnieją dane, które można wykorzystać (opozycja(, ile mogło wziąć, a ile wzięło, w tej chwili podejrzewam, że wzięli praktycznie wszyscy, mylę się?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...