Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zbyt wiele instancji budzików, żeby móc zaspać. Zwykle najpierw dzwoni budzik żony - jest pierwsze wybudzenie. Zaraz po tym, jak budzik żony zadzwoni, to przybiega córa. A jak żona wstanie, córkę ode mnie zabierze i teoretycznie mógłbym się jeszcze zdrzemnąć, to koty przychodzą się dopomnieć o śniadanie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zbyt wiele instancji budzików, żeby móc zaspać. Zwykle najpierw dzwoni budzik żony - jest pierwsze wybudzenie. Zaraz po tym, jak budzik żony zadzwoni, to przybiega córa. A jak żona wstanie, córkę ode mnie zabierze i teoretycznie mógłbym się jeszcze zdrzemnąć, to koty przychodzą się dopomnieć o śniadanie.

Serio aż tak? Ja mam budzik ustawiony na 4:47. Budzę się od razu, leżę 2-3 minuty i wstaję. Nigdy nie zaspałem do pracy

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam zbyt wiele instancji budzików, żeby móc zaspać. Zwykle najpierw dzwoni budzik żony - jest pierwsze wybudzenie. Zaraz po tym, jak budzik żony zadzwoni, to przybiega córa. A jak żona wstanie, córkę ode mnie zabierze i teoretycznie mógłbym się jeszcze zdrzemnąć, to koty przychodzą się dopomnieć o śniadanie.

Serio aż tak? Ja mam budzik ustawiony na 4:47. Budzę się od razu, leżę 2-3 minuty i wstaję. Nigdy nie zaspałem do pracy

 

Moje optymalne godziny snu to po prostu jakoś między 4 w nocy, a 12 :D Jak mam kilka dni bez konieczności wstawania, to zaraz się na te godziny mi rytm dnia przestawiał. Poranki to nie jest moja ulubiona pora dnia :)

Odnośnik do komentarza

Ja od 5:25 do 6:00 mam ustawiony co 5 minut budzik :keke: a i tak zwykle słyszę pierwszy i ostatni. No i o 6 dzwony w kościele dzwonią, więc też dają znak do wstania :)

W kościele hehe ksiądz

 

Kiedy jakieś wolne zlapiesz? Florkowi Internet wrócił to mamy większą ekipę teraz na smerfy niż na mainach xD

Odnośnik do komentarza

 

Ja od 5:25 do 6:00 mam ustawiony co 5 minut budzik :keke: a i tak zwykle słyszę pierwszy i ostatni. No i o 6 dzwony w kościele dzwonią, więc też dają znak do wstania :)

W kościele hehe ksiądz

 

Kiedy jakieś wolne zlapiesz? Florkowi Internet wrócił to mamy większą ekipę teraz na smerfy niż na mainach xD

Kolęda mnie niszczy, wracam po 4-5 godzinach chodzenia i na nic nie mam siły. Więc wrócę w chwale pewnie w lutym dopiero, chyba że jakiś luźniejszy dzień się trafi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...