Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tak, ale tak na serio-serio to raczej jest ze mnie taki sobie programista, bo poszedłem w kierunku raczej horyzontalnego rozwoju — z developerki szybko poszedłem w design, a z designu w product management, a teraz w sumie w management bo prowadzę swój startup. (No i przez startup teraz liznąłem temat AI i machine learning). A książka jest w sumie o pisaniu testów automatycznych. Ogólnie w zawodzie siedzę 4 lata, więc jest mnóstwo lepszych osób ode mnie w każdej z tych dziedzin osobno, ale mój competetive advantage jest taki, że mało kto potrafi ich ze sobą tak wiele łączyć. ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę tak, ale tak na serio-serio to raczej jest ze mnie taki sobie programista, bo poszedłem w kierunku raczej horyzontalnego rozwoju — z developerki szybko poszedłem w design, a z designu w product management, a teraz w sumie w management bo prowadzę swój startup. (No i przez startup teraz liznąłem temat AI i machine learning). A książka jest w sumie o pisaniu testów automatycznych. Ogólnie w zawodzie siedzę 4 lata, więc jest mnóstwo lepszych osób ode mnie w każdej z tych dziedzin osobno, ale mój competetive advantage jest taki, że mało kto potrafi ich ze sobą tak wiele łączyć. ;)

Łebski z ciebie człowiek, szanuję, tym bardziej że nie bardzo mam pojęcie o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tytuł brzmi jak jakiś paradokument w stylu Discovery:D

 

Discovery robi paradokumenty :-k ?

 

Od jakiegos czasu raczej tak :)

 

Ja bym nawet napisal, ze od kilku lat nie robia nic innego :/

A ja korzystając z bezrobocia siadam i zaczynam oglądać Rick and Morty. A dzisiaj sobie chyba jeszcze pojadę do CC na Paterson, bo dlaczego by nie. Pozdrawiam i miłego dnia.

 

 

nowy rok nowa ja

Dopiero ostatnio sie o tym serialu dowiedzialem. Naprawde takie dobre?

Odnośnik do komentarza

Rick and Morty to naprawdę geniusz, w marcu ma być 3 sezon i nie mogę się doczekać.

 

Tylko nie jest to serial typu Family Guy, czyli śmieszkowa niespecjalna fabułą poprzecinana absurdalnymi cutscenkami (ten serial też lubię, ale to nie ta szuflada).

Odnośnik do komentarza

może jest za trudny :P jak nie wyłapiesz smaczków typu śmieszki z religii (jako całej), idei diabła i wyzysku młodych ludzi przez kapitalizm, mnóstwo tematów egzystencjalno-filozoficzne (najlepsze motywy!) to zostaje ci samo śmieszkowanie ;)

Odnośnik do komentarza

może jest za trudny :P jak nie wyłapiesz smaczków typu śmieszki z religii (jako całej), idei diabła i wyzysku młodych ludzi przez kapitalizm, mnóstwo tematów egzystencjalno-filozoficzne (najlepsze motywy!) to zostaje ci samo śmieszkowanie ;)

Widzę sporo tego typu odniesień, ale jednak na mój gust to trochę zbyt absurdalne odniesienia, żeby były ciekawe. A poziom śmieszkowania z kolei zbyt niski żeby na trzeźwo smieszyły.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...