Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zainwestowałem w końcu w biuro rachunkowe, w ramach mojej księgowości internetowej. No i dzwoni Pani, że mi posprawdzała wszystko i już mam git. Paczam, paczam... no nie, coś nie tak. Faktycznie, nie zauważyła, że zrobiłem coś takiego, to poprawiła. Paczam, paczam... no nie do końca wszystko wydaje mi się poprawnie, znów zgłaszam. Mam nadzieję, że teraz już mi wszystko ogarnie :roll:

 

Co nie zmienia faktu, że mam chyba z 1,5 tys zł nadpłaty w US obecnie :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Jak skończę informatykę to chyba pójdę na medycynę, bo muszę wszystko wiedzieć jak chce się leczyć...

 

Pytał czy na pewno chce usunąć zeba... Bo w sumie to powinni mieć na piśmie od dentystka że nie ma szans leczyć, i czy się zgadzam. Zrobią mi teraz badania krwi, skonsultuja się z hematolog ami, ale muszę sam stwierdzić czy mają wyrwać, bo oni nie mogą tego sprawdzić, bo to nie jest oczywista sytuacja np. Sam korzeń.

Odnośnik do komentarza

 

Fałszywka. Przeprosisz za kolportowanie ewidentnie podrobionych twittów? :) Widać nawet, że tam nie ma daty publikacji twitta, czyli fejk na pierwszy rzut oka.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dziennikarze-wycofuja-sie-z-krytyki-tomasza-lisa-z-powodu-falszywego-tweeta-o-obalaniu-rzadu

biorąc pod uwagę inne wpisy nie dziwiło mnie to

Odnośnik do komentarza

Chyba masz jakieś lewe konto Adama Kuchara :D

 

 

"protesty protesty protesty...już rzygać mi się chce. Ludzie nie macie nic innego do roboty tylko dawać się wodzić za nos szumowinom z żydowskich mediów?" – Kuchar na fejsie pijany czy niespełna rozumu?

to nie ten Kuchar:)

 

 

To usuwam, bo to jakieś w chuj oszustwo

 

btw. trzech wspolnych znajomych – Perez, Pulek i Wujek Przecinak, więc może to legitne konto

Ja tego Kucharskiego też miałem przez rok w znajomych :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Serio aż tak? Ile u Was kosztuje miesięczny bilet?

 

Ty nie pracujesz?


 

Obiad zacny, nie powiem.

Mów co było, a następnym razem zrób zdjęcie ;) Nie może być tak, że w szpitalu dają dobry obiad :nonono:

 

 

Zupa o smaku zupy to standard, ale gorąca, nieco gęsta więc git. Na drugie był kawałek mięsa (?) no zlepek mielonego mięsa z ryżem, a do tego góra makaronu świderki w sosie pomidorowym i surówka z kapusty pekińskiej i marchewki. Jak na standardy szpitalne to mega, możecie się śmiać, ale zjadłem wszyściunio ze smakiem ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...