Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyciągnąłeś to o Białorusinie? To przecież postawa typowego państwowca, nie wolnościowca. No a to, że rządzenie w ramach prawa jest lepsze niż poza jego granicami (abstrahując od tego, czy prawo bardziej gwałci czy chroni wolność) jest teoretycznie oczywiste, ale moje wolności od zawsze zależały od kaprysu władzy. Władza przecież stanowi prawo, a jak 20% wystarcza, by robiła to legitnie to jeszcze gorzej świadczy o całej sprawie.

Odnośnik do komentarza

 

Jakoś nie widziałem u ciebie oburzenia kiedy strzelano do górników pod jsw:)nie widziałem protestów w momencie uchwalania pisanych ustaw na kolanie hazardowej czy o wielu emerytalnym z mega komicznym zapisem Ofe.Dlatego moga mieć milion gackow,giertychow i innych poldebili i nic im to nie da , widząc jako zbawcę asow typu Schetyna,Sikorski czy inny Petru;)

PiS tez cos tam majstruje przy ofe przeciez. Ustawa hazardowa mi sie nie podobala tak samo jak bezpeawna likwidacja sklepow z doplaczami. Tylko po 89 roku zadna wladza nie lamala tak jawnie konstytucji, jednoczesnie nazywajac ubekami wszystkich ktorym sie to nie podoba. Dlatego nie mozna pis porownywac z czymkolwiek co rzadzilo wczesniej

 

 

O jezu nie poznaje kolegi :O

Gadasz jak Hadacz Mauro :|

Kogo obchodzą względy niejasnych i skomplikowanych meandrów prawnych? Które moje prawa zostały zgwałcone na skalę niespotykaną przez ostatnie 20 lat? Bo w wypadku słabej władzy, nie mającej tak wielkiego wpływu na moje życie mógłbym napisać całą litanię, a przy tak silnej władzy jak teraz? Meh, moja dupa i tak jest rozepchana, czymże jest kolejny chuj jak i tak jestem związany?

Albo level hard, przekonaj np. dzikiego ryja dlaczego powinien być przeciwnikiem obecnej władzy (nie chodzi o przekonanie, że za peło było lepiej, wielu zdaje się nie rozumieć, że można nie lubić PiSu i Petru&PO). Rozumiem (tzn nie wiem dokładnie, bo widzę lament ale jakoś wciąż nie czuję chuja jarka w dupie tak bardzo w porównaniu do chujów tuska czy millera, ale staram się spojrzeć z Twojego punktu widzenia), że na dłuższą metę pewne zmiany i posunięcia oznaczają blablabla, ale jak widać tego chce większość, może siła z jaką większość może wpływać na całość jest za duża? Jeżeli mamy dobre ograniczenia prawne władzy, a okazuje się, że władza może z przyklaśnięciem większości osób je wyjebać, to co jest nie tak? Głupota tłumu rośnie wprost proporcjonalnie do jego wielkości, wiadomo to od dawna. Koniec końców może wynika to z mojego wyjebania na tę całą drakę i czegoś nie zauważyłem, ale nie czuję się obecnie bardziej pozbawiony wolności niż czułem się 2 lata temu.

 

Brawo dla kolegi!

:*

Odnośnik do komentarza

 

hawkeye PW

 

A co do pogladów rodziców jaha, szczerze mówiać to wątpie, żeby ktoś względnie wykształcony (a ojciec Jaha chyba jest kontrolerem lotów), argumentował na takim poziomie jak Jahu

 

Dyspozytorem Lotów ;) I jak chcesz wiedzieć Keith w Solidarności był od 1985 ;)

 

moja mama od 1980 roku i jakoś za Pisem nie jest.

Odnośnik do komentarza

 

 

hawkeye PW

 

A co do pogladów rodziców jaha, szczerze mówiać to wątpie, żeby ktoś względnie wykształcony (a ojciec Jaha chyba jest kontrolerem lotów), argumentował na takim poziomie jak Jahu

 

Dyspozytorem Lotów ;) I jak chcesz wiedzieć Keith w Solidarności był od 1985 ;)

 

moja mama od 1980 roku i jakoś za Pisem nie jest.

 

 

Zbłądziła!

;)

Odnośnik do komentarza

nzpBerW.jpg

 

TVP Info w formie :|

Naprawdę podziwiam target PiS. Z jednej strony połykają te obrazki TVP Info, wedle których na spontanicznej manifestacji było kilkadziesiąt osób, a z drugiej naprawdę wierzą w to, że to jest poważne zagrożenie i trzeba wzmacniać szyki, bo mogą odebrać władzę rządowi. Przecież to się totalnie nie klei, a ludzie uprawnieni do głosowania, dorośli, naprawdę w to wierzą. Obłęd.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie, co takiego jest w tym temacie OFE, że wypowiadają się o nim od paru lat wyłącznie ludzie, którzy nie mają o tym żadnego pojęcia. Jakoś nie widziałem ludzi narzekających na OFE, wypowiadających się tak samo ex cathedra o równie bliskiej im tematyce fizyki jądrowej czy stochastyki.

Also zadyma z użyciem przemocy przez protestujących, tłumionej przy użyciu legalnie stosowanych środków przymusu bezpośredniego =/= wysyłanie Policji na niestosujących przemocy protestujących. No ale żeby to wiedzieć, to trzeba cokolwiek wiedzieć ;)

 

Bo zwolennikom PiSu nie dogodzisz. Jeżeli ejsteś przeciw, to jesteś za PO, Nowoczesną itp. Jesteś z KODu, jesteś chujem i na Ciebie także przyjdzie kolej. Spoko przerabiałem to z kilkoma znajomymi.

Najbardziej rozjebało mnie, że PiS ma zamiar podpierdolić resztę kasy z OFE na co pięknym, cudownym (tutaj można wstawić dowolne słowo) argumentem było, PO tak zrobiło to nie krzyczałeś :keke:

I o ile zwisa mi ich pierdolenie, to niestety mają prawo głosu a to już w chuj gorzej....

 

 

Gacek a jak z tym sklepem wyszło? Ugraliście coś?

To musi być ciężki sobotni poranek dla Pulka :P

 

Autentycznie zacząłem ryć jak debil aż się ludzie w tramwaju dziwnie zaczęli patrzeć :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Jakoś nie widziałem u ciebie oburzenia kiedy strzelano do górników pod jsw:)nie widziałem protestów w momencie uchwalania pisanych ustaw na kolanie hazardowej czy o wielu emerytalnym z mega komicznym zapisem Ofe.Dlatego moga mieć milion gackow,giertychow i innych poldebili i nic im to nie da , widząc jako zbawcę asow typu Schetyna,Sikorski czy inny Petru;)

PiS tez cos tam majstruje przy ofe przeciez. Ustawa hazardowa mi sie nie podobala tak samo jak bezpeawna likwidacja sklepow z doplaczami. Tylko po 89 roku zadna wladza nie lamala tak jawnie konstytucji, jednoczesnie nazywajac ubekami wszystkich ktorym sie to nie podoba. Dlatego nie mozna pis porownywac z czymkolwiek co rzadzilo wczesniej

 

przeciez kilku ubeków sie ujawniło co widoczne było na filmiku,smutny ubek tłumaczący że za 2 tysiące zł nie da sie żyć;(protest yPO w sejmie jak za czasów samoobrony też teraz są już ok? a co do ofe 51,5 % środków w 2014 teraz już niema co kraść pomijam że nie ma samej ustawy a ty wiesz juzlepiej co w niej będzie:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...