Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O co się rozeszło dzisiaj w sejmie, bo byłem offline popołudniu?

Rzekomy zamach na wolność mediów. W sumie nie lubię PIS ale mimo wszystko nie widzę tam nic ograniczającego wolność prasy, skoro każda redakcja wyznacza 2 przedstawicieli, którzy i tak będą mogli być w Sejmie.
Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/jakubkuleszanowepokolenie/videos/1694671687511969/ta kukizowa opozycja polegająca na szydzeniu z opozycji :keke:


Jakie combo w Polsat News - Komorowski, Miller, Pawlak.

No tam zawsze ten program "Prezydenci i Premierzy", tylko hmm miało nie być dziś polityków :D. Chyba że nie doczytałem i dotyczyło to tylko głównych kanałów.

Odnośnik do komentarza

 

O co się rozeszło dzisiaj w sejmie, bo byłem offline popołudniu?

Rzekomy zamach na wolność mediów. W sumie nie lubię PIS ale mimo wszystko nie widzę tam nic ograniczającego wolność prasy, skoro każda redakcja wyznacza 2 przedstawicieli, którzy i tak będą mogli być w Sejmie.
Tak, ale na raz może być jeden przedstawiciel danej redakcji. Do tego dziennikarze mogą zadawać pytania tylko w wyznaczonym miejscu, po uprzednim poinformowaniu posła na jaki temat będzie rozmowa i tylko za jego zgoda. Musisz mieć bardzo słaby wzrok, żeby "nic takiego" nie widzieć.
Odnośnik do komentarza

Czyli wojna o koryto :D.

takimi wypowiedziami jesteś tylko lekko powyzej Jaha...

 

PiS w ramach dobrej zmiany chce wprowadzić szereg ograniczeń dla dziennikarzy, np. nie będę mogli przemieszczać się korytarzami i tam zaczepiać posłów i zadawać "niewygodnych" pytań, nie będą też mogli nagrywać obrad (sic!) - ma być tylko przekaz jaki daje partia, wiwat komuna

 

Odnośnik do komentarza

a teraz cyrki z obradami, podobno maja głosować nad budżetem w innej sali niż główna, bo ta jest zablokowana

oczywiście posłów opozycji nie wpuszczają, bo to spotkanie klubu PiS

tak rażącego łamania prawa nie znam, jak klepną w ten sposób budżet to Białoruś będzie dla nas niedoścignionym wzorem demokracji...

Odnośnik do komentarza

 

Jahu pomijając to, że pierdolisz jak potłuczony w temacie polityki, to ja Ci tylko przypomnę, że posłowie mają immunitet więc policja co najwyżej może zamknąć za sobą drzwi.

Immunitet jest tylko do zamknięcia o wpierdolu nic tam nie ma ;)

za wpierdol poslowi są dodatkowe latka

 

Nie chca poslow PO do sali kolumbowej wpuścić xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...