Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Kejt, Kucharowi http://forumcm.net/index.php/topic/6184-finanse-cmf/

 

muszę poogarniać te finanse widzę, bo trochę o tym zapomnieliśmy (i to na dzień przed wyborami, co za fopa), jutro się za to wszystko wezmę bo dzisiaj muszę się do obrony uczyć. Jakby co na szybko mogę wam napisać, że w grudniu kończy się PF ajerkoniakowi, tio, jmk, Gackowi, a jutro zdejmę PFa kaderrowi i kejt flint, za nasze gapowe nie zdejmuję wam od razu, jak ewentualnie przelejecie jakieś hajsy to piszcie PW, to po prostu wam zostawię ; p.

Odnośnik do komentarza

Dzieję się coś ciekawego na maryniarskim rejonie?

 

Widzę, że Jaś rozpierdziela w FM-a :-k Kurcze, nigdy nie zrozumiem tej gry, ostatnie sukcesy odnosiłem w wersji FM 2009, a pewnie gdybym teraz odpalił FM 2014 (najnowszego, którego mam na dysku), to nie wygrałbym ligi Realem Madryt :D

Odnośnik do komentarza

 

Prokuratura oburzyła katolików. „Tak, można szkalować Jana Pawła II”

 

zaśmiałem się z powodu tego nagłówka

Podczas „Mistrzostw Polski w szkalowaniu papieża” internauci przerabiali grafiki z udziałem Jana Pawła II i przedstawiali go jako zwierzę, jedzenie, instrument, pedofila, pakera, zbrodniarza, nazistę, chuligana i pirata.

 

artykuł staje się lepszy z każdym przeczytanym akapitem!

 

 

 

zl7Bs3h.jpg

 

:lol: pdk kmwtw

Odnośnik do komentarza

Dzieję się coś ciekawego na maryniarskim rejonie?

 

Widzę, że Jaś rozpierdziela w FM-a :-k Kurcze, nigdy nie zrozumiem tej gry, ostatnie sukcesy odnosiłem w wersji FM 2009, a pewnie gdybym teraz odpalił FM 2014 (najnowszego, którego mam na dysku), to nie wygrałbym ligi Realem Madryt :D

 

A jah! Przeszedłem FM ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dzieję się coś ciekawego na maryniarskim rejonie?

 

Widzę, że Jaś rozpierdziela w FM-a :-k Kurcze, nigdy nie zrozumiem tej gry, ostatnie sukcesy odnosiłem w wersji FM 2009, a pewnie gdybym teraz odpalił FM 2014 (najnowszego, którego mam na dysku), to nie wygrałbym ligi Realem Madryt :D

 

A jah! Przeszedłem FM ;)

 

 

Na własnych taktykach?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dzieję się coś ciekawego na maryniarskim rejonie?

 

Widzę, że Jaś rozpierdziela w FM-a :-k Kurcze, nigdy nie zrozumiem tej gry, ostatnie sukcesy odnosiłem w wersji FM 2009, a pewnie gdybym teraz odpalił FM 2014 (najnowszego, którego mam na dysku), to nie wygrałbym ligi Realem Madryt :D

 

A jah! Przeszedłem FM ;)

 

 

Na własnych taktykach?

 

Tylko gram na swoich :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...