Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

że polski klub gra dalej i do tego szansa, że trochę Ekstraklasę odpuszczą.

 

Przecież Legia i tak zdobędzie mistrzostwo.

 

 

Wydało się, beeres to Jan Tomaszewski :keke:

 

Może zdobędzie, może nie. Okaże się.

jest śmieszny podział, przewaga praktycznie żadna:)

 

 

No i? Skąd wiesz jaka przewaga będzie po 30 kolejkach? Może w ogóle jej nie będzie, a może będzie większa niż teraz. Wszystko możliwe.

 

jakiś czas temu miałeś okazje przekonać się o różnicy w potencjale

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie lekką czystkę na fejsiuniu i tak z niczego 120 osób poleciało ze znajomych :-k Sporo kont nieaktywnych (Brudiego zostawiłem :keke:), ale ciekawostka jest taka, że z 7 osób już nie żyje... wszyscy tak do 30 zmarli, masakra.

 

Jak miło że mnie zostawiłeś :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

że polski klub gra dalej i do tego szansa, że trochę Ekstraklasę odpuszczą.

 

Przecież Legia i tak zdobędzie mistrzostwo.

 

 

Wydało się, beeres to Jan Tomaszewski :keke:

 

Może zdobędzie, może nie. Okaże się.

jest śmieszny podział, przewaga praktycznie żadna:)

 

 

No i? Skąd wiesz jaka przewaga będzie po 30 kolejkach? Może w ogóle jej nie będzie, a może będzie większa niż teraz. Wszystko możliwe.

 

jakiś czas temu miałeś okazje przekonać się o różnicy w potencjale

 

 

Przekonałem? Nie potrzebowałem tego meczu żeby widzieć różnicę w potencjale. Tylko różnica w potencjale to jedno, a tabela to drugie.

Odnośnik do komentarza

W ogólę muszę wam przyznać, nawe ku swojemu zaskoczeniu, że dawno na żaden film (ostatni mad max chyba wzbudział we mnie takie emocje przed premierą) nie wyczekiwałem z takim zajaraniem jak na... La La Land :). Autentycznie nie mogę się doczekać premiery.

 

No wygląda na mega przyjemny i ciekawy, plus Stone zawsze na propsie, a Gosling grać potrafi, ale czemu aż tak ;) ?

Odnośnik do komentarza

 

W ogólę muszę wam przyznać, nawe ku swojemu zaskoczeniu, że dawno na żaden film (ostatni mad max chyba wzbudział we mnie takie emocje przed premierą) nie wyczekiwałem z takim zajaraniem jak na... La La Land :). Autentycznie nie mogę się doczekać premiery.

 

No wygląda na mega przyjemny i ciekawy, plus Stone zawsze na propsie, a Gosling grać potrafi, ale czemu aż tak ;) ?

 

Ciężko mi to wytłumaczyć, chyba po prostu mieszanka kilku rzeczy, które w pełni trafiają w moje oczekiwania. Na pewno Emma Stone, której jestem fanem ;), Gossling też spoko, ale przede wszystkim ta niesamowita estetyka, która bije z tych trailerów, przywołująca w pełni klasyczny i zapomniany już trochę gatunek musicalu. Mam nadzieję, że to nie tylko zręczna praca montażystów tych krótkich fragmentów, ale sam film się wybroni i będzie znakomitym hołdem/przypomnieniem dla tego gatunku. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...