Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ksiadz, właśnie ktoś idealnie porównał. Oglądanie meczów w tv to te same emocje co live z Watykanu;) niby się przeżywa, ale to nie to samo co na miejscu.

I w sumie podobnie jest z religijnym i kibicowskim fanatyzmem - ktos z zewnatrz patrzy i tak samo nie rozumie, jak mozna zabijac sie w imie tak abstrakcyjnych wartosci.

Odnośnik do komentarza

tak wracając to pierwszy mecz jaki pamiętam to Raków Częstochowa z Hutnikiem Kraków? pamiętam, że mecz leciał bodajże na dwójce i chyba grało wtedy 18 drużyn w lidze.

 

na obie drużyny mam dzisiaj wyjebane. :)

Pewnie Zydorowicz komentował :). Swoją drogą mi się przypomniał jakiś mecz ligi polskiej z lat 90., puszczany w telewizji publicznej, gdzie bodaj sędzia w trakcie meczu zasłabł (jakieś problemy z sercem). To chyba był jakiś mecz Ruchu Chorzów :-k.

Odnośnik do komentarza

a u mnie skrócili godziny pracy 23 i 30 do 15:00. i nawet nie każą nam odrabiać. :o

 

tak wracając to pierwszy mecz jaki pamiętam to Raków Częstochowa z Hutnikiem Kraków? pamiętam, że mecz leciał bodajże na dwójce i chyba grało wtedy 18 drużyn w lidze.

 

na obie drużyny mam dzisiaj wyjebane. :)

Pewnie Zydorowicz komentował :). Swoją drogą mi się przypomniał jakiś mecz ligi polskiej z lat 90., puszczany w telewizji publicznej, gdzie bodaj sędzia w trakcie meczu zasłabł (jakieś problemy z sercem). To chyba był jakiś mecz Ruchu Chorzów :-k.

 

a tego to już nie pamiętam, tylko nie wiem dlaczego ten Raków i ich pasiaki mi utkwiły w głowie. :) pamiętam tylko, że co tydzień sprawdzałem tabelę w Kurierze Lubelskim albo Dzienniku Wschodnim, wtedy jeszcze Lublinianka grała w drugiej lidze.
Odnośnik do komentarza

Grudzień :wub:

 

Wtorek Everton - Arsenal, środa United, potem tylko dwa dni wolnego i znowu sobota niedziela poniedziałek mecze, i to Everton - Liverpool jako wisienka na torcie :D.

 

a potem drużyny angielskie w lutym oddychają rękawami i dostają solidarnie wpierdol w CL.

A co do sprawdzania wyników, to telegazeta była niezawodna.

Odnośnik do komentarza

po prostu odpuszczają LM :)

to inna sprawa, grają na full, tam gdzie im sie bardziej opłaca. Dopóki FA nie bedzie dawać godnych premii za reprezenowanie Anglii w Pucharach, to będą to rozgrywki drugiej ważnosci, bo większa kasa mimo wszystko jest w Anglii do podniesienia (ostatnio wycczytałem, że suma nagród w LM i LE (łacznie) to jakieś 180 milionów funtów, w PL aż 500 milionów)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...