Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sam tak chciałeś żeby zarobić, dwa etaty czy co?

 

Ja miesiąc tak pracowałem, etat 8-16 pon-pia, 2x w tygodniu wyjazdy do 100km na nauczanie obsługi kompa osób niepełnosprawnych 50+, a w piątek, sobotę i niedzielę robiłem nocki w innej firmie 18-6. Poniedziałki były przyejebane:D.

Odnośnik do komentarza

Sam chce zarobić to raz, dwa akurat tak przypadło, że w tym tygodniu moja kolej na pierwsze zmiany.

 

Z czego się niezmiernie cieszę, bo chamstwo przychodzące wieczorami na sklep sprawia, że mam chęć czasem wyjąć batona spod kasy.

Odnośnik do komentarza

Dostalem skierowanie na badanie bakterii na nim było, że pojemnik i wymaz kał, wymazowki nie było w aptekach, nie zamawiają, zamówilem na Allegro. Ale czas dojścia... W miedzy czasie udało mi się załatwić że szpitala. Ale przyszedł problem z zębem. W czwartek dentystka zatruła mi zęba i dala skierowanie do szpitala, w niedzielę byłem u dr hematolog, która mnie prowadzi, żeby się dowiedzieć co robić, gdzie iść. Kazała na ten sam szpital, bo już jest oddział chirurgii szczękowej. No to dziś rano oddałem pojemnik i wymazowki na badanie, a tu się okazało. Ze jak bakteria to tyllko pojemnik potrzebny... Ale to nic. Na izbie przyjęć mnie nie przyjęli, bo na skierowaniu jest chirurgia stomatologiczna, a u nich jest tylko szczękową. Mówię że o to chodzi ale nie. Lekarz jakis powiedzial. Ze nie i koniec. Mam szukać w Szczecinie chirurgii stomatologicznej albo jechać po inne skierowanie. A wczoraj moja dr mówiła jeszcze, że skierowanie ok... A dziś już jej nie ma bo po nocce jest. Tel. Do rodzinnej i mi wypiszr nowe, ale musze jechać na drugi koniec miasta i wrócić. Super nfz kurwo.

Odnośnik do komentarza

znowu to samo - wchodzę dzisiaj do lajfskora, patrzę - od ostatniego przeczytanego posta mam 2 strony :o sobie myślę, że może jakaś włoska robota (cd. gównoburzy Gacken - Zimny), a może jeszcze napierdalanaka po GD? eee, nie, co tam, 2 strony pisania o czymś, czego za chuj nie rozumiem.

 

żeby była jasność - nie mam pretensji, ale tym razem moje nadzieje były mocno rozbudzone, a tu tylko wy, z tym waszym śmiesznym sportem:)

Odnośnik do komentarza

 

a tu tylko wy, z tym waszym śmiesznym sportem:)

 

Śmieszny sport to jest np waterpolo, albo jazda figurowa na lodzie (choć dla mnie tam, gdzie się ocenia walory estetyczne/artystyczne to nie jest już sport)

 

Np. Skoki narciarskie też nie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...