Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najwieksze samozaoranie to i tak podawanie jako przykladu swojej tezy Antonio Conte. Wygral co prawda Serie B, ale pozniej raczej bez żalu zegnano go z Atalanty i Sieny. A Flint (jak i wszyscy inni) zna go dzieki sukcesom z Juve - wloskim "samograjem" :D

przypomnę,że to Conte zdobył pierwsze mistrzostwo po karnej relegacji za udział w aferze Calciopoli, odbudował potęgę niejako. A że zdobył pracę przez koneksje w zarządzie, to też fakt, niestety, taka drobna rysa na diamencie
Jeśli myślisz, że pierwszy tytuł Conte po calciopoli to zasługa kogokolwiek innego niż sędziów (ghost goal Muntariego na przykład), to nic nie wiesz o włoskiej piłce, Jonie Snow.
Odnośnik do komentarza

Dzien Dobry TVN

 

Wchodzi laska,blogerka i pierdoli że to jest niesamowite że Aleppo w XXI wieku i w ogóle, i czemu nikt nic nie robi, jest nas tak wielu. Więc co robi - organizuje marsz xD Al-Assad drży, bomby się rozbrajają, magazynki w kałaszach tajemniczo rdzewieją...

Odnośnik do komentarza

O lol, Dudek parę dni temu jakoś wrzucał, jak się teraz dowiedziałem, zdjęcie doktur Urszuli Dudziak (nowego eksperta MEN), a w momencie kiedy jej zdjęcie skomentowałem jakoś w stylu że gejben grubasie dawaj mi skrzynki to byłem święcie przekonany, że to jest jakiś fotoszop gejbena i to prawdziwa zabawa w zgadnij kto to XDDD.

A swój błąd uświadomiłem sobie po trafieniu (podczas skrolowania fejsa zamiast nauki do obrony) na cytat z doktur o zbawiennych właściwościach nasienia działającego na ciało kobiety i zagrożeniach płynących z jego braku (rak piersi).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...