Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

?

 

Dobre, dobre ;)

Nawet bym im odpuścił ewidentne partactwo w relacjach z klientem (wydanie zamówionego towaru innemu klientowi i brak zapasu na magazynie), ale zmiana statusu mojego zamówienia ze "zrealizowano" (kobieta z helpdesku próbowała mi wmówić, że odebrałem towar, bo taką ma informację w systemie, choć brak info o sprzedaży :D ) na "anulowano przez brak odbioru w wyznaczonym terminie" przelała czarę goryczy.

 

To co Gacek, czy możemy się spodziewać zniknięcia spółki z rynku polskiego po Twojej interwencji?

Odnośnik do komentarza

Linedin imho jest przereklamowany. Headhunterzy nie maja zazwyczaj pojecia o tym do czego rekrutuja (przynajmniej w IT) i szukaja po slowach kluczach. Mam w moim profilu slowo Notes, i chyba juz mialem 40 ofert pracy jako Notes Designer, o czym nie mam pojecia :)

Odnośnik do komentarza

@Hyde: jeśli jesteś zainteresowany zmianą pracy czy nawiązaniem nowej współpracy, to warto tam być. Ja specjalnie nie szukałem zmiany rok temu, ale GoldenLine mnie znalazł właśnie przez mój profil na Goldenie. Dostaję średnio 2-3 propozycje pracy miesięcznie na LinkedInie, różnie z trafnością (oferty na specjalistę, gdzie raczej jestem już szczebelek wyżej), ale zawsze miło widzieć, że są opcje i umawiać się na spotkania nawet dla samego sportu i zbadania jak wygląda rynek pracy w interesującej nas branży ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

?

 

Dobre, dobre ;)

Nawet bym im odpuścił ewidentne partactwo w relacjach z klientem (wydanie zamówionego towaru innemu klientowi i brak zapasu na magazynie), ale zmiana statusu mojego zamówienia ze "zrealizowano" (kobieta z helpdesku próbowała mi wmówić, że odebrałem towar, bo taką ma informację w systemie, choć brak info o sprzedaży :D ) na "anulowano przez brak odbioru w wyznaczonym terminie" przelała czarę goryczy.

 

To co Gacek, czy możemy się spodziewać zniknięcia spółki z rynku polskiego po Twojej interwencji?

 

Spółki może i nie, ale już ugrałem solidny rabat na kolejny zakup, przyda się w obliczu rychłej wymiany monitora, zwłaszcza że transakcja, którą spartolili, dotyczyła gry w niższej cenie. Profit. :)

 

 

Wchuj ułatwienie, sami się zgłaszają pracodawcy często.

 

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,72739,21044977,akcja-itd-przeciwko-kierowcom-ubera-kary-po-10-tys-zl.html

 

Co za kurwy :|

polskie dziennikarstwo [*]

 

Kontrola ITD nie byłaby możliwa dzięki pomocy katowickich taksówkarzy pracujących w korporacjach.

 

Chyba wiadomo, że ajerkoniakowi chodziło przede wszystkim o taksówkarzy jako kurwy, ręce opadają widząc takie działania taksiarzy.

Odnośnik do komentarza

A propos wypadku piłkarze Chapecoense:

 

The UOL Esporte website is reporting that Chapecoense officials had sought to charter a direct flight to Medellin from Brazil but that the club had its request rejected by Brazil’s civil aviation authority, Anac.

 

 

Chcieli lecieć bezpośrednim czarterem, ale PAŃSTWO nie pozwoliło, więc polecieli przez Boliwię i zginęli. Etatystyczne kurwy jednak dalej będą bronić państwa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...