Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W KOŃCU przyszła paczka ze sprzętem na dechę <3

 

Kurwa, ale była w paczkomacie od czwartku, kurier wjebał na siłę i zjebał drzwiczki. Napisałem maila i dzwoniłem na infolinię, dodzwoniłem się za 4tym razem poprzednie trzy dzwoniąc po 30 minut, za ostatnim razem udało się po 55 minutach, super helpdesk kurwo xD babka zobaczyła w systemie awarię, fajnie fajnie, poślemy technika, jutro powinno być. Chuj, jutro mija, nic się nie dzieje. W sobotę mail od lokalnego działu, że sorry man, cierpliwość, właśnie sprawdzamy co nie. Potem zero info. Dzisiaj telefon, 30 minut czekania, super już krócej, numer do lokalnych itepe. Myśle, no to nie ma informacji do 16-17 to dzwonię. No i na szczęście kurier tam dojechał 1,5h temu i dał znać, że wyrwał siłą paczkę :roll:

Dobra pasta, 2/10

Odnośnik do komentarza

Też próbowałem dodzwonić się do Inpostu w zeszłym tygodniu, po 35 min zrezygnowałem :-k

 

Nie ogarniam tego, jak można mieć infolinię na całą Polskę i nie zrobić takiej prostej rzeczy jak "który jesteś w kolejce". no przeciez jakbym usłyszał od razu, że jestem pińcsetny, to bym jebnął telefonem i zaoszczędzone 30 min słuchania melodyjki, a tak siedziałem i czekałem, bo w każdej chwili może mnie połączyć :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Te z lidla są niezłe.

 

Swoją drogą poznałem dziś paru inicjatorów akcji ograniczenia w centrum Katowic prędkości 30 km/h - które zostało wprowadzone pod pretekstem upłynnienia ruchu xD

Wiedziałem, że społecznicy mają coś bardzo nie halo z głową, ale nie spodziewałem się, że aż tak bardzo. Para wprowadziła się do centrum i ograniczenie tłumaczy tym, że dzięki temu jest ciszej, bo już nie mogli w okolicy wytrzymać od hałasu - to trzeba było, psia krew, się nie wprowadzać. Oczywiście hipsterka na pełnej, samochody szkodzą zdrowiu i jeżdżą tylko na rowerach. Zainteresowania: donoszenie Policji i Straży Miejskiej na każdego, kto w ich mniemaniu łamie przepisy ruchu drogowego.

Takich powinno się pozbawiać praw publicznych.

Nie znam sytuacji, ale kiedyś czytałem że testowano (wprowadzono?) takie rozwiązanie w jakimś europejskim mieście, ale nie dlatego że hałas czy bezpieczeństwo, tylko dlatego że wtedy ruch był płynniejszy i zapobiegało to korkom :>

 

Oczywiście, że ruch jest płynniejszy, ponieważ odległości między samochodami są mniejsze. A tak w ogóle z centrów miast samochody powinno się totalnie wypierdolić.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jakiś as w tirze wyprzedzał mnie pod górkę (i), w terenie zabudowanym (ii), na zakręcie (iii) przez podwójną ciągłą. To fakt, że wyjechałem z podporządkowanej i nie zdążyłem się dobrze rozpędzić, więc musiał zwolnić do tych ~40km/h; ale podczas wyprzedzania musiał mnie jeszcze obtrąbić, bo gdybym nie zwolnił to by się rozjebał o wysepkę. :| Dodam jeszcze, że po wszystkim dojechałem do niego bo wlókł się 80-90 km/h; a nie chciałem go wyprzedzać, żeby nie rodzić zbędnej agresji. Straciłem go z zasięgu wzroku jak wyprzedził (znowu na podwójnej ciągłej) jakiegoś busa wiozącego dzieci ze szkoły.

Odnośnik do komentarza

 

 

Te z lidla są niezłe.

 

Swoją drogą poznałem dziś paru inicjatorów akcji ograniczenia w centrum Katowic prędkości 30 km/h - które zostało wprowadzone pod pretekstem upłynnienia ruchu xD

Wiedziałem, że społecznicy mają coś bardzo nie halo z głową, ale nie spodziewałem się, że aż tak bardzo. Para wprowadziła się do centrum i ograniczenie tłumaczy tym, że dzięki temu jest ciszej, bo już nie mogli w okolicy wytrzymać od hałasu - to trzeba było, psia krew, się nie wprowadzać. Oczywiście hipsterka na pełnej, samochody szkodzą zdrowiu i jeżdżą tylko na rowerach. Zainteresowania: donoszenie Policji i Straży Miejskiej na każdego, kto w ich mniemaniu łamie przepisy ruchu drogowego.

Takich powinno się pozbawiać praw publicznych.

Nie znam sytuacji, ale kiedyś czytałem że testowano (wprowadzono?) takie rozwiązanie w jakimś europejskim mieście, ale nie dlatego że hałas czy bezpieczeństwo, tylko dlatego że wtedy ruch był płynniejszy i zapobiegało to korkom :>

 

Oczywiście, że ruch jest płynniejszy, ponieważ odległości między samochodami są mniejsze. A tak w ogóle z centrów miast samochody powinno się totalnie wypierdolić.

 

 

Zrobić dużo deptaków i pootwierać przy nich Żabki i Małpki, żeby ludzie mogli kupować taniej wódę i rzygać po bramach <3

 

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że ruch jest płynniejszy, ponieważ odległości między samochodami są mniejsze.

Jedyne "oczywiście", jakie zauważyłem po wprowadzeniu tego ograniczenia, to większe korki i dłuższy czas wyjazdu z centrum miasta w godzinach szczytu ;)

 

To że Polacy nie dorośli do rozsądnych rozwiązań nie znaczy, że nie dają one efektu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...