Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dla mnie to ogólnie, z obydwu stron, jest kolosalna dziecinada. Zwłaszcza z gadką o honorach, przepraszaniu itepe.

To rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego :keke: Wybitnie chybiona próba symetrii.

Temat tego, że pomogłem jmk, był jawny i nikt tego nigdzie nie krył, nie rozumiem zatem czym miałbym się tu chwalić. :lol: nie widziałem po prostu potrzeby wspominania o tym aż do momentu, w którym jmk zaczął pisać o honorze, podczas gdy nie ma problemów z obrażaniem mnie w kilka chwil po tym, jak przyjmował ode mnie pomoc.

Jeśli taka jest ta definicja honoru, to nie mam problemu z tym, że taki ktoś jak Meler czy jmk uważają mnie za niehonorowego, wręcz przeciwnie :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, to że komuś pomogłeś nie zobowiązuje tej osoby do wypowiadania się na Twój temat wyłącznie w superlatywach. Ta osoba powinna być Ci wdzięczna, ale nie musi milczeć, kiedy się z Tobą nie zgadza. Dobór słownictwa, to już inna sprawa.

No shit Sherlock. ;)

Widać, że pod koniec ogarnąłeś, w czym tkwi problem, pytanie zatem, czemu tych dwóch pierwszych zdań-oczywistości nie usunąłeś? :co:

Odnośnik do komentarza

 

Nie, mam Androida. Kiedyś miałem WP, ale był gorszy niż Android i miał mniej apek.

Bo się nad Lumią 920 zastanawiam :-k 32 GB Aparat 8 pix LTE tylko ten Windows mnie troche... Przeraża.

 

 

Jeżeli używasz wielu aplikacji, to sobie odpuść. Ja na swojej Lumii 820 mam zainstalowanego Facebooka, Messengera, mapy, Deezera i Endomondo. Wszystko mi działa płynnie i mi tych kilka appek w stu procentach wystarcza do życia. Ale jeśli chcesz grać w jakieś pokemony, robić selfie na snapchacie, no to nawet się WP nie dotykaj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie, mam Androida. Kiedyś miałem WP, ale był gorszy niż Android i miał mniej apek.

Bo się nad Lumią 920 zastanawiam :-k 32 GB Aparat 8 pix LTE tylko ten Windows mnie troche... Przeraża.

 

 

Jeżeli używasz wielu aplikacji, to sobie odpuść. Ja na swojej Lumii 820 mam zainstalowanego Facebooka, Messengera, mapy, Deezera i Endomondo. Wszystko mi działa płynnie i mi tych kilka appek w stu procentach wystarcza do życia. Ale jeśli chcesz grać w jakieś pokemony, robić selfie na snapchacie, no to nawet się WP nie dotykaj.

 

 

No właśnie nie wiem jak Jaś poradziłby sobie z telefonem, który w sumie służy głównie do dzwonienia, bo jeżeli nawet jakieś aplikacje są to są mocno okrojone. A Jaś to światowy chłopak i głupio gdyby był z tyłu za androidową i iosowa rzeczywistością ;)

Odnośnik do komentarza

 

Gacek, to że komuś pomogłeś nie zobowiązuje tej osoby do wypowiadania się na Twój temat wyłącznie w superlatywach. Ta osoba powinna być Ci wdzięczna, ale nie musi milczeć, kiedy się z Tobą nie zgadza. Dobór słownictwa, to już inna sprawa.

No shit Sherlock. ;)

Widać, że pod koniec ogarnąłeś, w czym tkwi problem, pytanie zatem, czemu tych dwóch pierwszych zdań-oczywistości nie usunąłeś? :co:

 

 

Sądząc po Twoich wpisach dla Ciebie nie jest oczywiste więc może skup się na swoim ogarnianiu. Dużo pracy przed Tobą.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, to że komuś pomogłeś nie zobowiązuje tej osoby do wypowiadania się na Twój temat wyłącznie w superlatywach. Ta osoba powinna być Ci wdzięczna, ale nie musi milczeć, kiedy się z Tobą nie zgadza. Dobór słownictwa, to już inna sprawa.

No shit Sherlock. ;)

Widać, że pod koniec ogarnąłeś, w czym tkwi problem, pytanie zatem, czemu tych dwóch pierwszych zdań-oczywistości nie usunąłeś? :co:

 

 

Sądząc po Twoich wpisach dla Ciebie nie jest oczywiste więc może skup się na swoim ogarnianiu. Dużo pracy przed Tobą.

 

Skoro już się kijek odezwał, to teraz pokaż paluszkiem, gdzie wskazuję, że moim zdaniem ktoś, komu pomogłem, winien się ze mną zgadzać.

Powodzenia, przyda Ci się :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto się odezwał, głosy w Twojej głowie, to wyłącznie Twój problem. Wypominasz jmk pomoc w związku z tym, że odniósł się do Ciebie w sposób... niepochlebny. Cytować Cię nie mam zamiaru. Zakładam, że jesteś w miarę świadomy co wypisujesz.

A zatem nie dość, że nie rozumiesz tego, co ja napisałem, ale też nie rozumiesz tego, co sam napisałeś :keke: Chyba jeszcze po wczorajszej Jadze nie ochłonąłeś?

Dawaj FYM, udowodnij albo przeproś. Stwierdziłeś, że oczekuję zgadzania się ze mną (podczas gdy chodzi jedynie o dobór słownictwa), pokaż paluszkiem cytat albo przeproś.

Odnośnik do komentarza

Vaartcik, jak tam Ci się gra w tego FMa, co to go dzięki mnie kupiłeś? :) Te minusy to są wyrazy wdzięczności? :-k

Skoro nawet w tak głupiej sprawie rozmijasz się z prawdą to nie dziwi mnie, że ludzie nie chcą mieć nic wspólnego z panami prawnikami :), ale żebyś już nie powielał bzdur to Ci przypomnę, że kupon się przedawnił, a ja kupiłem jakiś czas później :*.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...