Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież Ty i tak nosiłeś kontakty oidp ;)

Przeważnie tak ;) Co nie zmienia faktu, że to uciążliwe jest i z chęcią się pozbędę tego problemu.
No ja sobie nie wyobrażam noszenia kontaktów. A z drugiej strony nie wiem jakbym nie oszalał gdyby mi coś mieli robić laserem. Ponadto w okularach mam +5 do dostojeństwa ;)
Odnośnik do komentarza
Mama ma firmę, która jest w zasadzie agencją pracy (ale nie towarzyską, żeby tu zaraz się jakiś śmieszek nie pojawił :D) i dostarcza jednej z firm pracowników do przyklejania naklejek na produkty. A, że robi to już jakiś czas i wie, że zdolności manualne generalnie kobiety mają lepsze, a niektórzy mężczyźni rezygnowali albo się nie sprawdzili w przyklejaniu naklejek, to żeby sobie zwyczajnie oszczędzić czas dała ogłoszenia, że szuka kobiet... czym dyskryminuje facetów... miało być pouczenie, ale osoba kontrolująca stwierdziła, że doptya się urzędu marszałkowskiego i ci postanowili oddać sprawe do sądu. Mogą jej cofnąć licencję, itd. Parada atrakcji...

Z tego, co wiem mogą ją ukarać grzywną - i tylko grzywną. W katalogu podstaw do wykreślenia podmiotu z rejestru z tego co pamiętam nie ma też podstaw do wykreślenia z uwagi na złamanie zakazu dyskryminacji (jeśli tenże już będzie stwierdzony). Niemniej - mogę się mylić.

Poza tym widzę podstawy do obrony zgodnie z konwencją nr 181, której wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego jest ustawa o promocji zatrudnienia. Rzućcie sobie okiem na art. 5 tejże.

 

 

 

Takie lasery to tylko w Warszawie? (chyba Jakub Dębski vel Dem robił sobie taką operacje)

Na bank w Katowicach też jest taka opcja, bo mam znajomych, którzy temu się poddawali prywatnie. Nie chce mi się wierzyć, że np. w Krakowie by tego nie było ;)

Odnośnik do komentarza

 

Mama ma firmę, która jest w zasadzie agencją pracy (ale nie towarzyską, żeby tu zaraz się jakiś śmieszek nie pojawił :D) i dostarcza jednej z firm pracowników do przyklejania naklejek na produkty. A, że robi to już jakiś czas i wie, że zdolności manualne generalnie kobiety mają lepsze, a niektórzy mężczyźni rezygnowali albo się nie sprawdzili w przyklejaniu naklejek, to żeby sobie zwyczajnie oszczędzić czas dała ogłoszenia, że szuka kobiet... czym dyskryminuje facetów... miało być pouczenie, ale osoba kontrolująca stwierdziła, że doptya się urzędu marszałkowskiego i ci postanowili oddać sprawe do sądu. Mogą jej cofnąć licencję, itd. Parada atrakcji...

Z tego, co wiem mogą ją ukarać grzywną - i tylko grzywną. W katalogu podstaw do wykreślenia podmiotu z rejestru z tego co pamiętam nie ma też podstaw do wykreślenia z uwagi na złamanie zakazu dyskryminacji (jeśli tenże już będzie stwierdzony). Niemniej - mogę się mylić.

Poza tym widzę podstawy do obrony zgodnie z konwencją nr 181, której wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego jest ustawa o promocji zatrudnienia. Rzućcie sobie okiem na art. 5 tejże.

Hmm nie wiem jak to do końca jest, w każdym razie osoba kontrolująca firmę nawet stwierdziła, że najwyżej sobie mama otworzy na mnie firmę, a potem spowrotem przeniesie na swoją, czy coś w tym stylu, więc może nie tyle cofną licencję, co jedynie zawieszą czasowo :-k W każdym razie dzięki za info, poczytamy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...