Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, jakbym chciał mieć teraz wolne. Jest idealna pogoda do siedzenia w domu. Jak tak napierdsla deszcz i ogólnie jest dramat pogodowy to aż mi jest ciepło na serduszku jak mogę to obserwować zza domowej szybki ;)

 

Aaanyway, dzisiaj bym był świadkiem zabójstwa na pasach. Zatrzymałem się, szła babka z dwoma siatami i bez parasola to tym bardziej. Oczywiście jeden od razu mnie wyprzedził i miał w dupie babę, ale drugi to już kurwa czerw taki, ze tylko zabrać prawko. Żeby babka wyszła zza samochodu, nie, weszła na pasy w jego pasie ruchu, musiał ja widzieć. Ni chuja, nawet nie zwolnił, dobrze ze się zatrzymała, a on ją łaskawie wyminął bo byłby trup na miejscu.

Niby się przyzwyczaiłem, ze na Wschodzie jestem jedyna osoba wypuszczającą pieszych, ale nadal ludzie potrafią mnie zaskoczyć.

Montuj dashcama i nadawaj kurwy na policje.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio szedłem do pracy, zielone światło, a z mojej lewej zasuwa taxi, skręcający w prawo i się w ogóle nie zatrzymal. W ostatniej chwili stanąłem na wysokości 2/5 pasow i ledwo... Prawie mnie potrącił. Jakbym miał więcej zdrowia to specjalnie chyba bym się otarł, żeby miał chuj nauczkę, ale tak to się bałem, że umrę :kekeke:

 

miałem podobną sytuację jakieś 3tygodnie temu, tyle, że byłem w połowie pasów a babka jakąś skodą przejeżdżała, ciepło mi się zrobiło nie powiem :-k

Odnośnik do komentarza

Wieczorne spotkanie z kolegami, jmk w Szczecinie podobne macie? :)

https://www.facebook.com/peter.kolakowski/posts/1160516780651309


Biuro podróży Playboy działa bardzo prężnie. Niebawem Skoda Kodiaq na Majorce, a w grudniu lecę na dwa dni do Lizbony pojeździć sobie nowym BMW serii 5.

 

O ile SzK mi pozwoli

To lepiej pisz jego nick poprawnie

Odnośnik do komentarza

 

Mój znajomy, który miał raka jako dziecko, sam używa tego zwrotu, a w swoim kontekście zawsze odpowiada: już miałem.

 

Grunt to dystans.

Polecam RuTube jako alternatywę :) Jak to w Rosji, możesz wrzucać wszystko, mają w dupie prawa autorskie.

 

https://rutube.ru/

Odnośnik do komentarza

Hajd to może w podzięce dla nich nie rób literówek w wywiadzie?;)

 

Vami, no właśnie. Inaczej jak to piszę osoba chora czy po chorobie, bo wtedy ma dystans do tego, a inaczej internetowy smieszel, który nie wie co pisze tak naprawdę.

 

Reaper, zobacze w domu po robocie, a czemu Szczecin?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...