Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

lol, coś mnie wzięło i włączyłem "Bez Retuszu" z vod tvp i gadali o wyborach. Według Sakiewicza (GPC) i Karskiego (PiS) Trump wygrał dzięki głosom Polaków, bo tylko on ich nie olał, a dziś GPC publikuje niby obietnicę Trumpa, który chce odzyskać dla Polski wrak Tupolewa :keke:.

Odnośnik do komentarza

lol, coś mnie wzięło i włączyłem "Bez Retuszu" z vod tvp i gadali o wyborach. Według Sakiewicza (GPC) i Karskiego (PiS) Trump wygrał dzięki głosom Polaków, bo tylko on ich nie olał, a dziś GPC publikuje niby obietnicę Trumpa, który chce odzyskać dla Polski wrak Tupolewa :keke:.

Ja jeszcze słyszałem że Trump chcę wizy znieść ;)
Odnośnik do komentarza

 

lol, coś mnie wzięło i włączyłem "Bez Retuszu" z vod tvp i gadali o wyborach. Według Sakiewicza (GPC) i Karskiego (PiS) Trump wygrał dzięki głosom Polaków, bo tylko on ich nie olał, a dziś GPC publikuje niby obietnicę Trumpa, który chce odzyskać dla Polski wrak Tupolewa :keke:.

Ja jeszcze słyszałem że Trump chcę wizy znieść ;)

 

chce. z pierwszego piętra ambasady na parter.

Odnośnik do komentarza

 

lol, coś mnie wzięło i włączyłem "Bez Retuszu" z vod tvp i gadali o wyborach. Według Sakiewicza (GPC) i Karskiego (PiS) Trump wygrał dzięki głosom Polaków, bo tylko on ich nie olał, a dziś GPC publikuje niby obietnicę Trumpa, który chce odzyskać dla Polski wrak Tupolewa :keke:.

Ja jeszcze słyszałem że Trump chcę wizy znieść ;)

 

Tak jak Obama, Bush i Clinton. I "chce" a nie "chcę" na litość boską!

Odnośnik do komentarza

Jahu, ty taki mądry chłopak jesteś i nie wiesz, że żeby znieść obowiązek wizowy Polska musi spełnić szereg warunków (w tym procent przekrętów na wizach per rok), których od lat niespełnia... i to nie jest widzi mi się prezydenta elekta, tylko kongresu :)

Odnośnik do komentarza

Jahu, ty taki mądry chłopak jesteś i nie wiesz, że żeby znieść obowiązek wizowy Polska musi spełnić szereg warunków (w tym procent przekrętów na wizach per rok), których od lat niespełnia... i to nie jest widzi mi się prezydenta elekta, tylko konkresu :)

Kongresu? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jahu, ty taki mądry chłopak jesteś i nie wiesz, że żeby znieść obowiązek wizowy Polska musi spełnić szereg warunków (w tym procent przekrętów na wizach per rok), których od lat niespełnia... i to nie jest widzi mi się prezydenta elekta, tylko konkresu :)

Kongresu? ;)

 

 

Tak jest Jahu - pięknie mą literówkę wyłapałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...