Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wole pada od Xboxa, a One S zbiera spoko recenzje. Zreszta mi na dluzszy czas starczy duet Fifa 17 + Nba 2k, a jeszcze niby fajna Forze bede mial. No i fajna jest opcja EA Access na X. Abonament 80 ziko roczni i dostep do 20 gier EA, w tym NHL 16 i Madden 16. No i na koniec raz jeszcze, pad od Xboxa krol padow jak lew dżungli.

Troche chaotycznie wyszło, bo w pociągu jestem. Ze mnie taki gracz, ze na za bardzo na osiągi nie patrze, bo glownie sportowe gry beda ;). W sumie tylko na ME4 czekam z czegos innego :D

Odnośnik do komentarza

Negocjacje w CIV VI takie profesjonalne, przykład rozmowy z Gilgameszem:

-Trajan, daj mie herbate, bo pić się chce. Masz tu piętnaście złota, 8 na turę i granice otwarte;

-Dawaj 10 na turę i się dogadamy;

-Dobra, masz tu dziesięć złota, 5 na turę i granice otwarte, stoi?

-Nie no, 9 na turę;

-Za dużo panie rzymianin. Ostatnia oferta: pięć złota, 4 na turę i otwarte granice. Więcej nie dam rady.

- Przecież dawałeś już 8 na turę. Albo osiem, albo nara.

- Ależ mnie rzymianin żyłujesz! Otwarte granice i trzy złocisze na turę, sumeryjczyk płakał jak wydobywał.

 

Heavy trolling.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...