Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

FM Tacz okrojona wersja. :)

 

 

Co do młodych talentów to ogrywacie ich w drużynie młodzieżowej i tam im rosna ''staty'' czy wypozyczenie do innego klubu ?

Przez pierwsze dwa lata trzymam ich, później wypożyczam jeśli mam mniej więcej pewność, że będą grać. Staram się też patrzeć na bazę i sztab klubu wypożyczającego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak ale wydaje mi się że 17 na 64 bitach zapierdala dużo szybciej. Niz nawet 14

Co prawda nie mam 17-ki, ale czternaście u mnie na 64b lata jak skubaniec, nawet po kilkunastu sezonach.

Ekhem, a 64bity nie są wprowadzone aby przypadkiem dopiero od wersji nr 17?

 

Ale ja pisałem o systemie :p

Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens takiej gry i takiej skorki? To juz save&load wydaje sie mniejszym czitem bo przynajmniej zajmuje wiecej czasu i wysilku.

A to nie wiem. Tak tylko napisałem, bo ktoś wrzucał jakiś profil gracza, gdzie było podane PA i CA. Chyba lwabik. Tylko nie wiem, czy to faktyczne wartości, czy przybliżone przez scouta tam pokazuje.

Odnośnik do komentarza

czesc jestem poczatkowym graczem fm zawsze kariery zaczynalem w jakims realu albo chelsea gdzie kasa byla ogromna i taktyka nie byla najwazniejsza , lecz ostatnim razem postanmowilem to zmienic zacząłem czytac poradniki i artykuly innych graczy. ostatnio zaczalem gre w fm 2017 zaczalem bezrobotny dostalem oferte z rangers . rozmowa kwalifikacyjna i po tygodniu odpowiedz przyjeli mnie .minął miesiąc miodowy i udalo mi sie wygrac sporo meczy ale zauwazylem ze moj zespół zaczął lapac zadyszke. poszperalem zaczalem zmieniac mentalnosc ustawienie obrony formacje ale jakos dociągnąlem zeson na 2 miejscu i z pucharem szkocji po okresie przygotowawczym nadszedl czas na 2 sezon rozegralem 10 meczy i zobaczylem miejsce wolne w aston villi rozmowa kwalifikacyjna i akceptacja oferty i zmiana klubu i znowu to samo miesiac albo 2 idzie swietnie nawet z nie do konca zapoznaną taktyka 10 wyg. z 10 meczow i znowu zadyszka zaczynaja marnowac akcje jedna za drugą przegrywac w domu z slabeuszami. rywale wchodza w obrone jak w maslo. czy ktos zechcial by mi dac kilka indywidualnych lekcji. chetnie chcialbym sie pouczyc zeby zostac lepszym managerem. mam nadzieje ze ktos sie odwazy udzielic mi kilka porad.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...