Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

właśnie zaliczyłem swój pierwszy od czasów pradawnych ragequit. Po widowiskowo wygranym(!) meczu LM z Realem 3 moich kluczowych graczy skończyło z kontuzją, w tym dwóch - ponad półroczną, a Mbappe dla którego w sumie zacząłem ten save na 10 miesięcy...

Nawet nie zamykałem FM'a, cały komp dostał hard off :D

Lipa :/ Ale bez przesady. Można od początku zacząć ;)

 

 

Można po prostu zapisywać grę na dwóch save'ach. Ludzie nigdy się nie nauczą :D

Odnośnik do komentarza

Kurczę, gra w niskich ligach polskich klubem ze swojego miasta to ciekawe doświadczenie, ale brakuje mi europejskiej piłki największego formatu :(

To zależy. Jak utkniesz gdzieś nisko na dwa sezony lub trzy to może nie być ciekawie. Ja lubię wyciągać klubiki wysoko. A jak chcę dobrego europejskiego futbolu, to włączam TV, Liga Mistrzów i jest ok. Tylko bardziej chyba jednak mi na stałem pasuje "Against Modern Football". ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

właśnie zaliczyłem swój pierwszy od czasów pradawnych ragequit. Po widowiskowo wygranym(!) meczu LM z Realem 3 moich kluczowych graczy skończyło z kontuzją, w tym dwóch - ponad półroczną, a Mbappe dla którego w sumie zacząłem ten save na 10 miesięcy...

Nawet nie zamykałem FM'a, cały komp dostał hard off :D

Lipa :/ Ale bez przesady. Można od początku zacząć ;)

 

 

Można po prostu zapisywać grę na dwóch save'ach. Ludzie nigdy się nie nauczą :D

 

save mam, czekam aż ochłonę

Odnośnik do komentarza

sorry za 3 posty pod sobą, ale właśnie znalazłem ciekawy bug(?).

Gdy zmienimy widok składu na raporty i poszeregujemy zawodników według potencjału to po zmianie drużyny na jakąkolwiek inną prowadzoną przez AI, to zawodnicy również będą posegregowani wg potencjału, pomimo że nie byli skautowani przez nasz klub :)

Odnośnik do komentarza
Dograłem pierwszy sezon Monaco. Co prawda nie wygrałem z Realem tak okazale jak za pierwszym podejściem jednak obeszło się bez kontuzji.

System gry bazujący na formacji wymyślonej przez użytkownika 'OneUnited' z forum SI okazał się game-brakerem i zagrałem najlepszy sezon od czasów CM'ów i taktyk Diablo-podobnych.

Ze wszystkich rekordów ligi ostał się tylko jeden: najwięcej bramek w sezonie: 118 - Racing CFF Colombes.

Cała reszta została pobita, podarta i spalona. Zakończyłem sezon ze wszystkimi możliwymi pucharami, pozostając niepokonanym w lidze (35W-2R-0L).

2 porażki w roku zaliczyłem w LM, jedną w meczu o pietruszkę w wyjazdowym meczu do Sevilli oraz drugą, dość sporą z Realem - 1-4 w ćwierćfinałowym rewanżu, który okazał się mimo wszystko wygranym dwumeczem.

Ustawienie 4-3-3-0 okazało się totalnym wymiataczem tworząc średnio 6 stu procentowych sytuacji na mecz, doprowadzając do absurdalnych wyników dwumeczów fazy pucharowej LM - 6:4 z City, 4:4 z Realem oraz 8:3 z Atletico (odpowiednio 1 runda, ćwierćfinał i półfinał) oraz 4:1 w finale z Juventusem.


Pomimo pierwotnego planu rozwijania cudownych dzieci z Monaco, po takim sezonie co oczywiste straciłem motywację do dalszej gry tym zespołem. Jako ciekawostka dodam iż zdobywca nagrody golden boy oraz Piłkarz Roku we Francji (przed Pogbą i Griezmannem) Thomas Lemar nie rozwinął się o ani jeden punkcik, pomimo iż każdy mój pracownik zwraca uwagę że ma jeszcze spore pole do rozwoju. PS: Barnardo Silva to najlepszy gracz jakiego miałem okazję prowadzić w FMie.


Jestem w trakcie poszukiwania zespołu ze środka tabeli do przetestowania taktyki. Podoba mi się Southampton ze względu na pasujący do systemu skład jednak obawiam się trochę o zamieszanie z Breixtem. Jeśl zna ktoś zespół w którym gra spora liczba utalentowanych, uniwersalnych środkowych pomocników będę wdzięczny za podpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...