Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jako, że miałem przerwę od FMa poratujcie jakimś masthef jezeli chodzi o dodatkowe pliki. Szukałem, ale nie mogę znaleźć takiego zestawienia, które wydaje mi się że kiedyś funkcjonowało... PLU już wyszło, name fix, pliczek z pucharami... Jakieś solidne facepacku i logopacki polecacie dla Europy i Polski? W PLU wsio jest?

Odnośnik do komentarza

tzn. ja gram jednym napastnikiem i dwoma bardzo ofensywnymi skrzydłowymi, którzy w zasadzie robią za napastników też.

 

ps. ktoś ma może jakiś link(darmowy) do mega kitspacka? Sezon nie jest jakoś specjalnie ważny, oby tylko obejmował jak największą liczbę rozgrywek.(ok, mam już :P)

Odnośnik do komentarza

Do PLU grafikę musisz oddzielnie kombinować :)

 

Legia przegrała z Astrą Dziurdziu i nie zagra w LM :P

 

Zauważełm, że w 17 nie opłaca się grać jednym napastnikiem. Trzeba dwóch lub trzech wystawiać :)

Też to zauważyłem. Strasznie mozolnie wychodziła mi gra na samego Aubameyanga, choćby przy 4-1-4-1. Dzisiaj sprobuje 4-1-2-3 z dwoma SN(A), może wyjdzie :-k

Odnośnik do komentarza

Mam problem, gram karierę Milanem, w 1 sezonie ku mojemu zaskoczeniu zdobyłem mistrza tylko dlatego że czołówka traciła pkt z ogórkami a ja z takimi wygrywałem po 1-0. Już wtedy wiedziałem ,że coś jest nie tak ponieważ ja z czołówką przegrywałem (0-2 z inerem, 0-4 z juve, remis 2-2 u siebie, roma 0-3) nadszedł 2 sezon, LM a tam dostałem 4-0 od city (miało aż 8 100% akcji! )0-2 z Leverkusen dostałem nawet od jakiś ogórków z holandii 1-3.. Tracę 8 na 10 bramek w identyczny sposób, zawodnik rywala zbiega i wrzuca bądź tez podaje po ziemi w moje pole karne do ich grajka. Jak widzę że rywal biegnie z piłką po skrzydle już wiem że za chwilę będzie bramka :G Nie wiem jak to powstrzymać, testowałem z wysokim pressingiem, z mniejszym żeby obrońcy nie łamali defensywy, gra na spalonego, itp. nic. Każdy leje mnie jak chce mimo jeszcze lepszego zespołu jakim dysponowałem w 1 sezonie.Gram na 2 taktyki, 4-2-3-1 z kontrolą + bardzo płynny, linie obrony dałem normalnie + krótsze krycie. Tempo wyżej bo w 1 części sezonu ładnie mi klepali rywali na tym. 2 taktyką jest 4-3-1-2 też kontrola + płynnie lecz tutaj bez krótszego krycia z niższym tempem. Nie mam pojęcia czemu każdy mnie leje jak chce, mimo że moja drużyna ewidentnie przeważa w statystykach (posiadanie, strzały itp). Swoją drogą to prawda ,że jeżeli gramy cały czas 1 i tą samą taktyka do AI się na nią "uodparnia"? Kiedyś przeczytałem taką tezę, dlatego zawsze staram się mieć 2-3 taktyki i nie grać cały czas 1 i tą samą cały czas.

Odnośnik do komentarza

Mnie póki co mocno boli zderzenie z obecnym FM, po 7 latach przerwy. Tzn może nie do końca było to 7 lat, ale zatrzymałem się na FM 2010, w którego pogrywałem dłuższy czas. Nie mogę dojść do ładu z taktykami, choć poprzeczkę postawiłem może sobie za wysoko. Rozpocząłem od razu karierę na zasadach HC, bez reputacji i bez klubu. Pomęczyłem się trochę gdzieś w drugiej lidze na Białorusi i dawno nie pamiętam takiej frustracji moimi wynikami ;) Chyba odpalę jakiś mocniejszy klub i zobaczę jak sobie będę radził. Poza tym gra mi się naprawdę przyjemnie, choć bałem się tak długiej przerwy. Syndrom kolejnego meczu powoli wraca :)

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie natury technicznej. Zastanawiam się nad wymianą laptopa. Na co zwrócić uwagę pod kątem FM, bo właściwie tylko w tę grę gram ? Zastanawiam się w zasadzie nad tym czy brać komputer z prockiem i3-5005U2.0 GHz (2 rdzenie) czy N3700 (1.6 GHz, 2.4GHz(4 rdzenie). Oba kompy mają po 8GB ramu oraz grafikę Geforce 920M?

Procek i ram. Ten drugi raczej lepszy.

Odnośnik do komentarza

tzn. ja gram jednym napastnikiem i dwoma bardzo ofensywnymi skrzydłowymi, którzy w zasadzie robią za napastników też.

 

ps. ktoś ma może jakiś link(darmowy) do mega kitspacka? Sezon nie jest jakoś specjalnie ważny, oby tylko obejmował jak największą liczbę rozgrywek.(ok, mam już :P)

Mógłbym Ciebie prosić o podesłanie linku do tego mega kitspacka? Bo ostatnio zacząłem sobie pobierać osobno do każdej ligi, ale znudziło mi się :D

Odnośnik do komentarza

Z tego co zauważyłem to subskrypcje są teraz w postaci tweetów i można nimi tak zarządzać, żeby pokazywał wiadomości np o danym klubie w zakresie minimalnym zwykłym lub rozległym.

 

Tragedia, ale może się człowiek przyzwyczai. Ogólnie ten FM dupy nie urywa nowinkami. Same duperele póki co widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...