Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem jakiś śmieszny dostęp do konta steam z grą. To jest w ogóle legalne, czy olać to i jak się spodoba to kupić normalną grę?

Raczej na pewno legalne to nie jest. Po prostu ktoś Ci udostępnił możliwość grania na własnym koncie Steam i nie więcej. Nigdy właścicielem tego FMa nie będziesz.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie zauważyłem, że strasznie piłkarze narzekają na to, że nie grają już na początku sezonu, już w trzecim klubie po rozegraniu 10 spotkań 3-4 piłkarzy skarży się, że nie gra, ba, jeden, który na 6 spotkań zagrał w 3 w pierwszym i 3 z ławki narzeka, że nie gra... Strasznie irytujące.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy to tak ma każdy czy tylko ja hehe - otóż mam budżet na transfery coś koło 15mln euro w 2 sezonie , no i pertraktuje 2 transfery i wtedy przychodzi wiadomość ,że może być zmiana oczekiwań w stosunku do celów w sezonie - no i znika mi to 15 mln , zostaje 0 i jakby od nowa mi dają budżet coś w okolicach tego samego - czemu pieniądze nie są dokładane do początkowego budżetu?

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z was z takim problemem? Jako, że na twarzach DF11 miałem problem z tym, iż twarz menedżera była w negatywie postanowiłem usunąć te twarze i zainstalować cut-outa. Wywaliłem wszystko, wyczyściłem bufor etc. i wszystko gra z jednym wyjątkiem. Ludzie, którzy nie mają twarzy Cut-Out mają domyślne twarze DF11. Da się jakoś tego pozbyć?

Odnośnik do komentarza

 

Ha ! Wywalili mnie z Wisły K i po sezonie zostałem menago ..... Bayernu Monachium :D :D .....tylko szkoda ze trzecioligowych rezerw Bayernu .... :( no nic ..... przygoda :)

Spokojnie, step by step, jak to mawiał nasz były selekcjoner :)

 

Wiem wiem :) międzyczasie miałem epizod w Sandhausen. Objąłem ekipie w marcu 2017. Byli na ostatnim miejscu w 2 Bundeslidze. 6 meczy do końca sezonu, wywalili mnie po 4 :D Po prostu jestem najgorszym taktykiem wszechczasów :D :D

Odnośnik do komentarza

no ja mam to samo. Ciężko mi wymyślić jakąś spójną taktykę, która by działała W nowym FM zacząłem bezrobotny i bez licencji doświadczenie niedzielny piłkarz czyli dno dna atrybuty na poziomie 2-3. W Koronie Kielce było wolne miejsce, ale wzięli Jerzego Brzęczka no to mnie zatrudnił GKS Katowice aż się zdziwiłem, że taki klub wziął nieznanego managera. Wywalczyłem awans z 2 miejsca dopiero w ostatniej kolejce. Grzegorz Goncerz został królem strzelców. Grałem na swojej taktyce opracowanej przeze mnie, ale to chyba nie trudno odnosić sukcesy z takimi piłkarzami jak ma GieKSa. No w każdym bądź razie w Ekstraklasie zbieraliśmy baty prawie od wszystkich, no i po 24 kolejkach mnie zwolnili. Tymczasowym managerem klubu z Katowic został mój asystent i nie przegrał chyba 6 następnych meczy :D Ostatecznie GKS Katowice utrzymał się w Ekstraklasie. Mnie natomiast zatrudnił niemiecki 3 ligowiec Chemnitzer FC z którym udało mi się osiągnąć utrzymanie. Też z początku grałem na swojej taktyce, ale nie przynosiła ona efektów. Trochę poszperałem w necie ściągnąłem parę taktyk i jakoś ciężko udało się ich utrzymać. Nie mam cierpliwości do swoich taktyk zawsze tak było. W GieKSie to jakoś działało w Chemnitzer już nie bo i piłkarze słabsi. Zawsze coś jeszcze zmieniam a to jedno polecenie dodam inne odejmę i tak nigdy nie grają tą samą taktyką kilku meczy. naprawdę podziwiam forumowych taktyków Makka, który tyle osiągnął w Świcie, Hutniku i w irlandzkim futbolu, lada i wielu innych. Ja nie potrafie mieć serii 10 zwycięstw z rzędu a widziałem na necie kolesi, którzy chwalą się setkami zwycięstw (nie wiem może czas też zacząć się chwalić) tylko ja tak nie potrafię. Nie cierpię s&l (save and load) mimo, że ta gra doprowadza mnie do szewskiej furii to jednak wiem, że jak użyję s&l to po paru meczach znudzi mi się save. Nawet mój save nazywa sie NO S&L, żebym wbił sobie do głowy, że to bez sensu. No i na koniec piątka dla tych wszystkich, którzy przeczytali to do końca. Może i mało piszę na forum, ale czytam Was codziennie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

no ja mam to samo. Ciężko mi wymyślić jakąś spójną taktykę, która by działała W nowym FM zacząłem bezrobotny i bez licencji doświadczenie niedzielny piłkarz czyli dno dna atrybuty na poziomie 2-3. W Koronie Kielce było wolne miejsce, ale wzięli Jerzego Brzęczka no to mnie zatrudnił GKS Katowice aż się zdziwiłem, że taki klub wziął nieznanego managera. Wywalczyłem awans z 2 miejsca dopiero w ostatniej kolejce. Grzegorz Goncerz został królem strzelców. Grałem na swojej taktyce opracowanej przeze mnie, ale to chyba nie trudno odnosić sukcesy z takimi piłkarzami jak ma GieKSa. No w każdym bądź razie w Ekstraklasie zbieraliśmy baty prawie od wszystkich, no i po 24 kolejkach mnie zwolnili. Tymczasowym managerem klubu z Katowic został mój asystent i nie przegrał chyba 6 następnych meczy :D Ostatecznie GKS Katowice utrzymał się w Ekstraklasie. Mnie natomiast zatrudnił niemiecki 3 ligowiec Chemnitzer FC z którym udało mi się osiągnąć utrzymanie. Też z początku grałem na swojej taktyce, ale nie przynosiła ona efektów. Trochę poszperałem w necie ściągnąłem parę taktyk i jakoś ciężko udało się ich utrzymać. Nie mam cierpliwości do swoich taktyk zawsze tak było. W GieKSie to jakoś działało w Chemnitzer już nie bo i piłkarze słabsi. Zawsze coś jeszcze zmieniam a to jedno polecenie dodam inne odejmę i tak nigdy nie grają tą samą taktyką kilku meczy. naprawdę podziwiam forumowych taktyków Makka, który tyle osiągnął w Świcie, Hutniku i w irlandzkim futbolu, lada i wielu innych. Ja nie potrafie mieć serii 10 zwycięstw z rzędu a widziałem na necie kolesi, którzy chwalą się setkami zwycięstw (nie wiem może czas też zacząć się chwalić) tylko ja tak nie potrafię. Nie cierpię s&l (save and load) mimo, że ta gra doprowadza mnie do szewskiej furii to jednak wiem, że jak użyję s&l to po paru meczach znudzi mi się save. Nawet mój save nazywa sie NO S&L, żebym wbił sobie do głowy, że to bez sensu. No i na koniec piątka dla tych wszystkich, którzy przeczytali to do końca. Może i mało piszę na forum, ale czytam Was codziennie. Pozdrawiam.

Save&load nie stosowałem nigdy wiesz czemu ?? bo grając non stop te same mecze sie to tak nudzi ze masakra. A gram od CM 00/01

Grając od niepamietnych czasów zawsze na necie była taktyka która pozwalała grać i rozwalać (do FM 10 albo 11 nie pamietam) poprzez FM 15 i FM 16 nawet. w FM 10 była legendarna taksa "Celta Corner+Killer" .... itp , itd .....

Ja sie przyznaje ,,,,, jestem fatalnym taktykiem wiec taksy pobieram z neta i nie ma co sie wstydzić.

Moze ja bardziej szanuje ludków co grając na dodatkach wybierają sobie np 4 lige Andory .......

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...