Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiecie jak mozna zmienic nazwe stadionu? Doszedlem hutnikiem (aktualnie II liga) do fazy grupowej LE i teraz bede gral na stadionie "Henryk Reyman City Stadium" nazwa powala :-)

A to Twój stadion czy grasz w pucharach na obcym? =)

 

No raczej na obcym skoro gra Hutnikiem :)

Odnośnik do komentarza

To jest obcy stadion, tak nawiasem mowiac Wisly Krk ;-)

A jakim edytorem moge to sprobowac zrobic? Mozecie dac jakis namiar na taki program.

Ja znam ze słyszenia FMRTE. Czy tam można to zrobić, to nie wiem.

 

Hmm ciekawe czym sie w FM-ie kieruja wybierajac taki stadion. Skoro to Hutnik to raczej graliby po drugiej stronie Bloni.

Chyba losowość :-k

 

Nie wiem czym sie kieruja, napewno zmienily sie wymagania do stadionu bo do tej pory przez fazy eliminacyjne moglem spokojnie grac na "suchych stawach" stadionie Hutnika a teraz na Henryka Reymonta...

Twój stadion nie spełnia wymagań, dlatego grasz na innym w LE.

Odnośnik do komentarza

Trochę znudziła mi się ta praca w Głogowie :D wyciągnąłem team z dołka, do pierwszej ósemki po 14 kolejkach traci 5 punktów.

Chciałbym teraz skoczyć do Eredivisie, albo do Championship, ale raczej marne na to szansę - dopiero kończę robić Kontynentalną Licencje C, a w CV mam pracę w drugoligowcu z Danii i klubie z Ekstraklasy :D

Odnośnik do komentarza

LE 2. runda kwalifikacyjna.

Videoton - Polonia 1:1

Polonia - Videoton 3:1 po dogrywce

 

Kownacki się obudził :jupi:

http://imgur.com/a/yUhDM


Trochę znudziła mi się ta praca w Głogowie :D wyciągnąłem team z dołka, do pierwszej ósemki po 14 kolejkach traci 5 punktów.
Chciałbym teraz skoczyć do Eredivisie, albo do Championship, ale raczej marne na to szansę - dopiero kończę robić Kontynentalną Licencje C, a w CV mam pracę w drugoligowcu z Danii i klubie z Ekstraklasy :D

 

Idź do League Two na chwilę i fru :)

Odnośnik do komentarza

A ja tymczasem skończyłem przerwę zimową i za chwile startuje z runda wiosenna. Zima była raczej spokojna i ograniczyłem sie do notorycznego wciskania spacji. Dopiero pod koniec okienka straciłem jednego z podstawowych graczy, ale udało mi sie go zastąpić. Tak mi sie przynajmniej wydaje, bo gra pokazuje, ze nie może grac dla mnie, bo juz wystąpił w innych rozgrywkach w tym sezonie. Nie wiem, czy tak powinno być, czy to błąd rozszerzenia czy gry, ale zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie. Do awansu brakuje nam bardzo mało i nie wydaje mi sie, żebyśmy byli w stanie roztrwonić nasza przewagę w ciągu 11 kolejek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...