Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 6 latach spędzonych w Leiknir R. w końcu udało się zdobyć mistrzostwo kraju i to z dużą przewagą punktową, w przyszłym sezonie zatem zagramy w eliminacjach do ligi mistrzów. Udało się nam pobić również rekord transferowy, nieznacznie ale zawsze coś. Za 600tyś zł do szwedzkiego Elfsborg odszedł Vigario.

Odnośnik do komentarza

Football Manager oszukuje. Już kiedyś o tym pisałem, ale są mecze których nie można wygrać.

Dla przetestowania rozegrałem kilkanaście razy mecz z GKS Belchatów - ligę wygraliśmy, więc mogłem się pobawić w S&L.

We wszystkich meczach padł remis. 0:0, 1:1, 2:2. Nawet jeśli prowadziłem 2:0 to rywal i tak wyrównywał.

1:0? Spoko karny w 90 minucie i 1:1.

Kombinowalem z nastawieniami, zmianami taktyków trakcie meczu i nic.

Tego nie znoszę w FM-ach. SI i FM są jak EA Sports i Need For Speed. Nawet jeśli prowadzisz z rywalami to oni i tak muszą Cię doścignąć, bo tak jest zapisane w kodzie gry.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z rejestracją gracza w lidze włoskiej. Po sezonie dostałem informację, że mogę kupić i zarejestrować max 1 zawodnika spoza UE. Zakupiłem takowego już w okolicach lutego, przyszedł 1.07. Po transferze okazuje się, że traktowany jest jako zawodnik spoza UE i nie mogę go zarejestrować, nie wiedzieć czemu?! Trzej inni zawodnicy to zawodnicy z krajów lub z obywatelstwami UE i nie są traktowani jako obcokrajowcy. Żadnych innych zawodników spoza UE nie kupiłem. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Takich wyników w europejskich pucharach nie spodziewali się chyba najwierniejsi kibice Leiknir. W eliminacjach LM odpadliśmy dopiero w 4 rundzie z Brondby, po drodze eleminując Malmo oraz albańskie Kukesi. Odpadnięcie z ligi mistrzów w 4 rundzie oznacza że mimo wszystko awansujemy do fazy grupowej ligi europy w której zmierzymy się z Liverpoolem, Bragą oraz Standardem.

 

Zapomniałem wspomnieć że Leiknir to nadal klub pół-zawodowy.

Odnośnik do komentarza

Takich wyników w europejskich pucharach nie spodziewali się chyba najwierniejsi kibice Leiknir. W eliminacjach LM odpadliśmy dopiero w 4 rundzie z Brondby, po drodze eleminując Malmo oraz albańskie Kukesi. Odpadnięcie z ligi mistrzów w 4 rundzie oznacza że mimo wszystko awansujemy do fazy grupowej ligi europy w której zmierzymy się z Liverpoolem, Bragą oraz Standardem.

 

Zapomniałem wspomnieć że Leiknir to nadal klub pół-zawodowy.

Pierwszy w historii islandzki klub w fazie grupowej europejskich pucharów. Gratulacje :) Grupa bardzo trudna, ale powalczyć zawsze można. Sukces i tak już osiągnięty :)

Odnośnik do komentarza

Panowie czy byłby ktoś zainteresowany zabawą zapożyczoną z forum sigames, która wygląda mniej więcej tak:

 

1. ustalamy kilka prostych zasad co to transferów,

2. każdy uczestnik losuje jedną 'stackową' formację z puli 'dziwnych taktyk' *

3. głosujemy nad jednym wspólnym zespołem z wybranej puli, którym to będziemy grać

4. wspólnie dzielimy się spostrzeżeniami co do formacji, wynikami itd..

 

*dziwne formacje to takie, które stosuje mniej osób. Nie będzie w puli formacji typu 4-4-2, 4-3-3, 4-2-3-1 itd.

Odnośnik do komentarza

 

Takich wyników w europejskich pucharach nie spodziewali się chyba najwierniejsi kibice Leiknir. W eliminacjach LM odpadliśmy dopiero w 4 rundzie z Brondby, po drodze eleminując Malmo oraz albańskie Kukesi. Odpadnięcie z ligi mistrzów w 4 rundzie oznacza że mimo wszystko awansujemy do fazy grupowej ligi europy w której zmierzymy się z Liverpoolem, Bragą oraz Standardem.

 

Zapomniałem wspomnieć że Leiknir to nadal klub pół-zawodowy.

Pierwszy w historii islandzki klub w fazie grupowej europejskich pucharów. Gratulacje :) Grupa bardzo trudna, ale powalczyć zawsze można. Sukces i tak już osiągnięty :)

 

Tak się właśnie zastanawiałem czy jestem pierwszym klubem w historii z Islandii w fazie grupowej, tym bardziej żal że nie udało się wejść do Ligi Mistrzów :(. Tak czy inaczej, wygrałem po raz kolejny ligę i powoli zastanawiam się nad ofertami z 2 ligi portugalskiej, tzn. Bardziej interesowałaby mnie 3 ale to jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy byłby ktoś zainteresowany zabawą zapożyczoną z forum sigames, która wygląda mniej więcej tak:

 

1. ustalamy kilka prostych zasad co to transferów,

2. każdy uczestnik losuje jedną 'stackową' formację z puli 'dziwnych taktyk' *

3. głosujemy nad jednym wspólnym zespołem z wybranej puli, którym to będziemy grać

4. wspólnie dzielimy się spostrzeżeniami co do formacji, wynikami itd..

 

*dziwne formacje to takie, które stosuje mniej osób. Nie będzie w puli formacji typu 4-4-2, 4-3-3, 4-2-3-1 itd.

 

Ja byłbym zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...