Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też na koniec sezonu najlepsi nie dostają nagród itp. Prowadzę Legię Kulenovic został królem strzelców ekstraklasy i nie było go w 11 sezonu albo Barca wygrała LM i nikogo nie było w 11 a np. był bramkarz Dinama, które odpadło w grupie jest wiele podobnych sytauacji.

 

PS. czy będzie uaktualnienie składów gdy skończy się okno transferowe jeżeli tak to kiedy można się spodziewać ?

Odnośnik do komentarza

Czy u Was też na koniec sezonu najlepsi nie dostają nagród itp. Prowadzę Legię Kulenovic został królem strzelców ekstraklasy i nie było go w 11 sezonu albo Barca wygrała LM i nikogo nie było w 11 a np. był bramkarz Dinama, które odpadło w grupie jest wiele podobnych sytauacji.

 

PS. czy będzie uaktualnienie składów gdy skończy się okno transferowe jeżeli tak to kiedy można się spodziewać ?

Po zakończeniu sezonu w II. lidze polskiej dwóch moich zawodników trafiło do jedenastki sezonu :)

Odnośnik do komentarza

Napisałbyś jakąś karierę :).

 

Ja dalej męczę Uniao, ale ciężko w 3 lidze w pół-zawodowym klubie, w poprzednim sezonie byłem 5 ale w tym sezonie liczę na dużo więcej, choć większych wzmocnień nie poczyniłem.

 

Brak czasu i chęci :)

Jak się jest prezesem klubu sportowego to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza

 

Prowadzę FC Porto B i na chwilę obecną w drugiej lidze po pierwszej połowie sezonu nie widać godnego rywala.

Gratuluję wytrwałości w prowadzeniu tego typu klubów. Co byś nie zrobił i jak dobrych wyników byś nie miał, to i tak nie masz szans awansować :)
Dziękuję. Głównie chodzi mi o szkolenie młodych zawodników. Resztę chcę prowadzić jakiś dorosły klub.

;)

Odnośnik do komentarza

Nie powinny, ale niezbadane są wyroki systemu i FM-a :D

 

Puchar Polski rozpoczęty.

Na początek 1:0 z Pogonią Szczecin. Niestety Pogoń strasznie dołuje. Póki co ostatnie miejsce w I. lidze. 1 mecz wygrany, 7 przegranych.

 

:(

 

A ja po zajęciu Pogonią 3 miejsca w grupie LM na wiosnę zagram w LE z ... Borussią Dortmund :/.

 

Dostałem ofertę od West Hamu i nie wiem co zrobić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...