Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

Można powiedzieć że to podobny koszt. Ja obecnie za ratę i czynsz płacę trochę więcej niż wcześniej za wynajem ale też jest to trochę większe mieszkanie. I teoretycznie już za 28 lat to wszystko będzie moje :)

 

 

O ile wcześniej nie stracisz roboty :P

 

Cóż, liczę na to, że dla doradcy podatkowego robota będzie zawsze. A PiS zapewnia mi ostatnio roboty sporo :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Mniej więcej taki jak podniesienie klapy kibla przed sraniem - niby jakiś progres jest, ale największa robota jeszcze przed Tobą

Its_something.jpg

 

Złożyłem w Inventorze pierwszy mebel :) mały bo mały, ale najważniejszy progres :)

toaleta montowana w szafce :keke:

 

Graty

To może być idea ;)

Nazwę ten model Brachu :keke:

Odnośnik do komentarza

Kurde, ja też bym już dawno jakieś kredo ogarnał, ale jak przeglądam symulacje kredytowe i patrze ile skurwielom trzeba oddać, to mnie odrzuca...

serio, przez tyle lat pracy pracy nie odłożyłeś hajsu na wkład? przyjedź w końcu do warszafki to Ci pokażę dobrego xls z kwitami, byłeś u jakiegoś doradcy czy opierdasz się na suwakach z www?

 

 

 

 

Za 1000m2 Smętek.

nienajgorsza cena, o ile są media w drodze obok(coś więcej niż prąd)

Odnośnik do komentarza

 

 

jmk, dnia 18 Paź 2016 - 11:44, napisał: Za 1000m2 Smętek. nienajgorsza cena, o ile są media w drodze obok(coś więcej niż prąd)

Ja swoją kupiłem jako pierwszą od człowieka, później sprzedał dwie kolejne za troszkę wyższą cenę, bo już coś się ruszyło. Teraz już nasza jest dużo więcej warta, więc się opyla kupować np jako pierwszy. A mediów jeszcze nie ma dociągniętych.

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, ja też bym już dawno jakieś kredo ogarnał, ale jak przeglądam symulacje kredytowe i patrze ile skurwielom trzeba oddać, to mnie odrzuca...

serio, przez tyle lat pracy pracy nie odłożyłeś hajsu na wkład? przyjedź w końcu do warszafki to Ci pokażę dobrego xls z kwitami, byłeś u jakiegoś doradcy czy opierdasz się na suwakach z www?

 

Mam hajs na wkład, tylko ja nie chcę już wracać do bloków, tylko się budować :) Działkę już mam, ale i tak trzeba trochę hajsu wyrzygać :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

Można powiedzieć że to podobny koszt. Ja obecnie za ratę i czynsz płacę trochę więcej niż wcześniej za wynajem ale też jest to trochę większe mieszkanie. I teoretycznie już za 28 lat to wszystko będzie moje :)

O ile wcześniej nie stracisz roboty :P

Cóż, liczę na to, że dla doradcy podatkowego robota będzie zawsze. A PiS zapewnia mi ostatnio roboty sporo :)
Nie wiadomo co będzie za 15 lat ;) Może świata już nie będzie :-k
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie znam się co prawda na kredytach, ale czy w takim razie rata plus czynsz i media to miesięcznie większy koszt niż wynajem?

Można powiedzieć że to podobny koszt. Ja obecnie za ratę i czynsz płacę trochę więcej niż wcześniej za wynajem ale też jest to trochę większe mieszkanie. I teoretycznie już za 28 lat to wszystko będzie moje :)

O ile wcześniej nie stracisz roboty :P

Cóż, liczę na to, że dla doradcy podatkowego robota będzie zawsze. A PiS zapewnia mi ostatnio roboty sporo :)
Nie wiadomo co będzie za 15 lat ;) Może świata już nie będzie :-k

 

 

Jak skład Jarka dalej będzie tak dawał czadu, to może się to sprawdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...