Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

O, doczytałem posta Brudiego, nigdy nie zawodzisz w braku obiektywizmu przy Realu xD

 

Aj nie czytaj :keke: Przecież to Real więc nawet jakbym nie chciał to samo się pisze :keke:

Dla mnie tam karnego nie było, Savić podeszwą trafił w piłkę później historia napisała się sa....arbiter napisał ;)

Odnośnik do komentarza

 

No tak, dzięki za odpowiedź :)

 

No tak jak ja nie jestem obiektywny co do Realu, tak samo Ty nie jesteś obiektywny co do Barcelony ;)

 

Tak, nie jestem, dlatego nie wypowiadam się publicznie na temat Barcy, w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie komentujesz praktycznie każdy mecz Realu ;)

 

@Zimny: o żadnym zakazie nie było mowy "udowodnij albo przeproś" ;) No i jw. po prostu Brudi strasznie sączy jadem nad każdym meczem Realu.

Odnośnik do komentarza

 

 

No tak, dzięki za odpowiedź :)

No tak jak ja nie jestem obiektywny co do Realu, tak samo Ty nie jesteś obiektywny co do Barcelony ;)

Tak, nie jestem, dlatego nie wypowiadam się publicznie na temat Barcy, w przeciwieństwie do Ciebie, gdzie komentujesz praktycznie każdy mecz Realu ;)

 

@Zimny: o żadnym zakazie nie było mowy "udowodnij albo przeproś" ;) No i jw. po prostu Brudi strasznie sączy jadem nad każdym meczem Realu.

No a ktoś Ci zabrania sączyć ? Jezeli Ci to przeszkadza to bardzo sie cieszę bo dla siebie tego nie robię :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...