Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby rodzice nie przeprowadzili sie na wies trzy lata temu to może i lyknalbym obraz polskiej wsi w Poklosiu, a tak to jest maksymalnie przerysowany. Moze i o to chodzilo, ale część ludzi potem w to wierzy :P.

 

Sam film jednak oglada sie dosc dobrze, aktualnie jestem w połowie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Rejestrowałem się w netflixie i pojawiła mi się lista różnych filmów i seriali z których miałem wybrać te, co mi się podobają, żeby ustalili mój gust filmowy. Z całej listy znałem tylko Świnkę Peppe, Madagaskar i Kac Vegas :kekeke:

Serio? Gladiatora, dr House, Suits, Breaking Bad czy House of Cards nie znasz? Chciałeś być alternatywny i nie wyszło ;)

Odnośnik do komentarza

 

Rejestrowałem się w netflixie i pojawiła mi się lista różnych filmów i seriali z których miałem wybrać te, co mi się podobają, żeby ustalili mój gust filmowy. Z całej listy znałem tylko Świnkę Peppe, Madagaskar i Kac Vegas :kekeke:

Serio? Gladiatora, dr House, Suits, Breaking Bad czy House of Cards nie znasz? Chciałeś być alternatywny i nie wyszło ;)

 

dr house`a i gladiatora znam, ale na tej liście nie było :) O suits to nawet nie słyszałem, a pozostałe 2 tylko ze słyszenia :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...