Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje stanowisko jest takie, że gościu, który dostaje rozstawienie w turnieju wielkoszlemowym nie jest postacią anonimową (czy tam mało znaną). Ja rozumiem, że nie każdy musi znać ranking ATP, ale czy nie lepiej byłoby napisać o niespodziewanej przegranej Nadala? Rankingi tenisowe akurat są w miarę wiarygodne i jednak jakimś tam wyznacznikiem są.

Nie kieruj się rozstawieniem, nie bez powodu jak rozszerzali je do 32 pozycji (z 16) było wiele głosów sprzeciwu. Tak samo nie kieruj się rankingiem, bo on jest i nie jest wiarygodny. W zasadzie to należałoby zapytać, czy wiesz jak ranking funkcjonuje?

 

Lucas Pouille do tego roku, a dokładniej do kwietnia tego roku był mało znaczącą postacią w tenisie, bliżej znaną zapaleńcom tenisowego touru (lub Francuzom). W poprzednich latach praktycznie nie punktował powaznie w main tourze. Dopiero w kwietniu tego roku zaliczył progres - finał 250 w Bukareszcie (przegrany), półfinał mastersa w Rzymie, ćwierćfinał Wimbledonu i dodajmy do tego jeszcze może 4 runde w mastersie Miami i na upartego 3 rundę w Monte Carlo. Wypisuję to tylko dlatego, że dzięki tym 5 turniejom zgarnął w tym roku bardzo dużą liczbę punktów, około 1000 (gdyby grał jak wcześniej, maks ~1-2 runda, miałby ich z 800 mniej, co klasyfikowałoby go w okoliach 90 miejsca w rankingu).

 

W rankingu dostać się do TOP jest najłatwiej - wystarczy wystrzelić w jednym sezonie (ba, w kilku turniejach), problemem jest w nim się utrzymać... (patrz Janowicz). Francuz nie bronił żadnych punktów z zeszłego sezonu, wszystko zbiera na czysto toteż winduje się w rankingu :). Ale to nie znaczy, że dobry kwiecień/maj sprawił, że przestał być zawodnikiem mało znanym. Ranking tu nic do tego nie ma, on dopiero buduje swoje nazwisko i kolejne miesiące pokażą, czy zostanie w górnej części karuzeli rankingowej na dłużej. Dlatego sformułowanie "mało znany" jest na miejscu, mówimy o zawodniku, który dopiero zaznaczył jakoś swoją obecność na kilku turniejach, a którego bilans kariery jest dalej poniżej 50%...

 

To tyle :P ;)

Odnośnik do komentarza

Zrób zapas wody. ZWiK szuka miejsca wycieku wody

utworzono: 2016-09-05 15:27:36

ostatnia modyfikacja: 2016-09-05 15:54:48

autor:

 

- Spadło ciśnienie wody w całym mieście. Szukamy miejsca, gdzie doszło do awarii. Jeszcze nie wiemy, gdzie i co się stało - mówi dyżurny w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji.

A miałem dzisiaj prać :-k

 

 

Komu kibicujecie? Tio czy Gackowi?

 

 

uuu_trudne_pytanie_5g.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza

ze smutkiem wybieram tio:) tio podpadł mi kiedys tym że wyśmiewał piłkarskie umiejętności naszego Jana Kondrada a umiejetnosci miał podobne:(

Wcale nie wyśmiewałem umiejętności Jaha, napisałem, że moje są takie same jak jego:

 

Albo ja czegoś nie rozumiem albo Wy naprawdę podchodzicie do tej sali z podwórkową mentalnością. Ok, może to tak ma być że najważniejsze jest zwycięstwo, ale chyba nie warto się tak podniecać. Poza tym, w jednej drużynie był Jahu, w drugiej ja - szanse moim zdaniem równe. Wy w dodatku mieliście lepszego bramkarza. Wydawało mi się, że to ma być zabawa i okazja do poruszania się ale skoro dla niektórych wynik jest taki ważny to ja dziękuję, lepszym piłkarzem już nie będę. Jahu pewnie też nie skoro podobnie jak ja podań nie dostaje.

Odnośnik do komentarza

 

 

tat Zrób zapas wody. ZWiK szuka miejsca wycieku wody utworzono: 2016-09-05 15:27:36 ostatnia modyfikacja: 2016-09-05 15:54:48 autor: - Spadło ciśnienie wody w całym mieście. Szukamy miejsca, gdzie doszło do awarii. Jeszcze nie wiemy, gdzie i co się stało - mówi dyżurny w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji.

Łódź czy Pabianice?

Odnośnik do komentarza

 

Ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje jaki Eurosport da nagłówek więc nie mam powodu by się przypierdalać. Ot, zwróciłem uwagę w sarkastyczny sposób. Czy to było w moim stylu? Było i dobrze mi z tym. Nie ma to żadnego znaczenia przy rozpatrywaniu czy miałem rację czy nie. To czy zawodnik jest znany, czy nie to rzecz jasna kwestia dyskusyjna. Moje stanowisko jest takie, że gościu, który dostaje rozstawienie w turnieju wielkoszlemowym nie jest postacią anonimową (czy tam mało znaną). Ja rozumiem, że nie każdy musi znać ranking ATP, ale czy nie lepiej byłoby napisać o niespodziewanej przegranej Nadala? Rankingi tenisowe akurat są w miarę wiarygodne i jednak jakimś tam wyznacznikiem są.

 

ty to jesteś taki troche doktor house jednak

 

Doktor House miał kija gdzie indziej.

 

ze smutkiem wybieram tio:) tio podpadł mi kiedys tym że wyśmiewał piłkarskie umiejętności naszego Jana Kondrada a umiejetnosci miał podobne:(

Wcale nie wyśmiewałem umiejętności Jaha, napisałem, że moje są takie same jak jego:

 

Albo ja czegoś nie rozumiem albo Wy naprawdę podchodzicie do tej sali z podwórkową mentalnością. Ok, może to tak ma być że najważniejsze jest zwycięstwo, ale chyba nie warto się tak podniecać. Poza tym, w jednej drużynie był Jahu, w drugiej ja - szanse moim zdaniem równe. Wy w dodatku mieliście lepszego bramkarza. Wydawało mi się, że to ma być zabawa i okazja do poruszania się ale skoro dla niektórych wynik jest taki ważny to ja dziękuję, lepszym piłkarzem już nie będę. Jahu pewnie też nie skoro podobnie jak ja podań nie dostaje.

 

Popatrzyłem na datę i podziwiam dzikiego_ryja. Przez 4 lata post na forum pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...