Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

świetna matematyka Jahu!

 

 


Oba zespoły w całej historii zdążyły się ze sobą spotkać dziewięć razy. W ogólnym bilansie Dolcan Ząbki wychodzi lepiej, bowiem nasza drużyna wygrała pięć razy, dwa razy padł remis, a tylko raz Hutnik Warszawa okazał być się lepszy.

 

5+2+1=9 !


wykształciuch pełną gębą :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Stanowski twierdził, że uruchomił nagranie, żeby pokazać, że Rudzki nie jest takim burakiem na jakiego wygląda w social media. Rudzki z Włodarczykiem próbowali się tłumaczyć z tej okładki z Grosickim. W sumie nie powiedzieli nic odkrywczego. Rudzki to się jeszcze trzymał, ale po Włodarczyku już było widać promile. Ot, pogadali, pośmiali się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Stanowski twierdził, że uruchomił nagranie, żeby pokazać, że Rudzki nie jest takim burakiem na jakiego wygląda w social media.

 

Przecież to jasne, że Rudzki jest zupełnie inny w kontaktach 1 na 1 niż na TT. Tak samo Stanowski. Internet trochę dodaje im odwagi. Już abstrahując jakby się odnosili do gościa przypadkowo spotkanego na ulicy.

 

Dobrze to widać na przykładzie programów na żywo, podczas których już nie są tak stanowczy i śmiali w głoszeniu swoich kontrowersyjnych tez. Przecież był moment, w którym KS lubił napisać kilka rzeczy o Probierzu, jego wpadkach itd., po czym Probierz przyszedł do programu Onetu, którego stałym gościem/ekspertem jest Stanowski i go zwyczajnie zjadł, w każdym aspekcie (wiedza, łączenie faktów, rozumienie tematu). Fakt, że było widać przygotowanie z jego strony do tej wojenki ;). Po tym Krzysiek się trochę uspokoił i dał sobie spokój z pisaniem o MP.

 

A Rudzkiemu to nie wiem czy cokolwiek może pomóc :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja dałem plusa, chuj z błędami, pierwsze koty za płoty - potem będzie lepiej.

Ale komu, adminowi? ;)

 

Jahu, jak już to wrzucałeś, to wywal tę kropkę po "17" i zamień "bowiem" na "gdyż" :)

Ja tylko wysyłam tekst adminowi resztę on załatwia więc nie mogę niestety edytować ;)

Ciekawe czy Jahu wstąpił do Obrony Terytorialnej :-k

 

Niestety nie, bo mam kategorie D :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...