Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jest hidalgo na sali?

yes czarls

słuchaj wiedziałbys moze jak takie cos zrobic, mam równanie regresji z=f(x,y) + e gdzie x i y to wspolrzedne geograficzne. Chcicałbym zrobić powierzchnie terenów o takim samym z, po dołożeniu predyktorów ilosciowych do x,y (np z_{1} = 72,0325696 -0,280590221x + 0,671439529y) i chciałbym aby qgis sobie to sam policzył da się?
nie wiem, geografia przestała mnie interesować jakieś półtora roku temu
Odnośnik do komentarza

 

 

 

jest hidalgo na sali?

yes czarls

słuchaj wiedziałbys moze jak takie cos zrobic, mam równanie regresji z=f(x,y) + e gdzie x i y to wspolrzedne geograficzne. Chcicałbym zrobić powierzchnie terenów o takim samym z, po dołożeniu predyktorów ilosciowych do x,y (np z_{1} = 72,0325696 -0,280590221x + 0,671439529y) i chciałbym aby qgis sobie to sam policzył da się?
nie wiem, geografia przestała mnie interesować jakieś półtora roku temu

 

ten czas tak szybko leci :o ja myslałem ze cały czas byles na etapie rozwazania.

Odnośnik do komentarza

 

niby mi został rok jeszcze, ale to na wyjebaniu zaliczę i napiszę pracę, a potem się zacznie prawdziwe życie

Era gender. "Za moich czasów" to tylko dziewczyny mogły liczyć na to, że coś zaliczą "na wyjebaniu".

 

Ja miałem na roku żonke jednego młodego doktora (sztuka niezła swoją drogą 88 rocznik), to też chyba na wyjebaniu zaliczała

Odnośnik do komentarza

 

 

niby mi został rok jeszcze, ale to na wyjebaniu zaliczę i napiszę pracę, a potem się zacznie prawdziwe życie

Era gender. "Za moich czasów" to tylko dziewczyny mogły liczyć na to, że coś zaliczą "na wyjebaniu".

 

Ja miałem na roku żonke jednego młodego doktora (sztuka niezła swoją drogą 88 rocznik), to też chyba na wyjebaniu zaliczała

 

zalisz sie czy chwalisz? bo nic nie zrozumialem z tego belkotu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...