Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, odebrałem dzisiaj wizę biznesową do USA i okazało się, że przy okazji anulowali mi turystyczną, która była ważna jeszcze przez 8 lat :| Nie wiedziałem, że tak jest, myślałem że mogą być 2 naraz.

Co ty dziecko jesteś? :D

Przecież wiadomo że 2 wiz nie możesz dostać :P

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, odebrałem dzisiaj wizę biznesową do USA i okazało się, że przy okazji anulowali mi turystyczną, która była ważna jeszcze przez 8 lat :| Nie wiedziałem, że tak jest, myślałem że mogą być 2 naraz.

Bali się, że Cię będzie dwóch.

Mahdi i ta cala farsa nazywana rozgrywka mistrzow dzentelmenow zjebow czy nie wiem jak to sie juz w koncu nazywa :rotfl::hahaha:

Ta szydera brzmiałaby lepiej, gdyby Twój poprzedni post nie "wystawał" z tematu o pokemonach :P

Odnośnik do komentarza

Takie spostrzeżenie.

 

Tutejsze gimbusy (i w sumie młodzież licealna, powiedzmy tak 13-17 lat) chyba mają w modzie nie mycie się. Pierdzieleni tak jebią potem, że nie idzie przy nich wystać w metrze czy na ulicy. :| Żeby to był jeszcze jednostkowy przypadek, ale to niemal za każdym razem smród aż wywraca oczy. Ja rozumiem dorastanie i często problemy z potliwością, ale do cholery nie w takim stopniu. :/

 

Musiałem się wyżalić :)

Odnośnik do komentarza

Takie spostrzeżenie.

 

Tutejsze gimbusy (i w sumie młodzież licealna, powiedzmy tak 13-17 lat) chyba mają w modzie nie mycie się. Pierdzieleni tak jebią potem, że nie idzie przy nich wystać w metrze czy na ulicy. :| Żeby to był jeszcze jednostkowy przypadek, ale to niemal za każdym razem smród aż wywraca oczy. Ja rozumiem dorastanie i często problemy z potliwością, ale do cholery nie w takim stopniu. :/

 

Musiałem się wyżalić :)

 

Wiadomo, lewaki.

A mnie zastanawiały zasady "gry" jaką wczoraj obserwowaliśmy z kumplami. Małolaci jacyś na szczecińskich bulwarach grali w "puszkę".

Odnośnik do komentarza

Takie spostrzeżenie.

 

Tutejsze gimbusy (i w sumie młodzież licealna, powiedzmy tak 13-17 lat) chyba mają w modzie nie mycie się. Pierdzieleni tak jebią potem, że nie idzie przy nich wystać w metrze czy na ulicy. :| Żeby to był jeszcze jednostkowy przypadek, ale to niemal za każdym razem smród aż wywraca oczy. Ja rozumiem dorastanie i często problemy z potliwością, ale do cholery nie w takim stopniu. :/

 

Musiałem się wyżalić :)

 

Mi tam tylko nogi śmierdzą :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...