Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dzisiaj obiadowo poleciałem trochę unowocześnioną klasyką. Wątróbka z kurczaka z szalotką i gruszką podana z frytkami z buraka.

Watrobka z kurczaka to chyba najgorszy syf jaki mozna zjesc na swiecie - i nie chodzi mi tutaj o smak.

 

To nie Ty miales jakas restauracje? :/

Odnośnik do komentarza

 

To ja dzisiaj obiadowo poleciałem trochę unowocześnioną klasyką. Wątróbka z kurczaka z szalotką i gruszką podana z frytkami z buraka.

Watrobka z kurczaka to chyba najgorszy syf jaki mozna zjesc na swiecie - i nie chodzi mi tutaj o smak.

 

To nie Ty miales jakas restauracje? :/

 

To jakiś kolejny zjebany mit gastronomiczny. Wątróbka, nie restauracja Maniaka.

 

Wątroba kurczaka jest bardzo zdrowa i warto ją czasem jeść.

Odnośnik do komentarza

 

 

To ja dzisiaj obiadowo poleciałem trochę unowocześnioną klasyką. Wątróbka z kurczaka z szalotką i gruszką podana z frytkami z buraka.

Watrobka z kurczaka to chyba najgorszy syf jaki mozna zjesc na swiecie - i nie chodzi mi tutaj o smak.

 

To nie Ty miales jakas restauracje? :/

 

To jakiś kolejny zjebany mit gastronomiczny. Wątróbka, nie restauracja Maniaka.

 

Wątroba kurczaka jest bardzo zdrowa i warto ją czasem jeść.

 

 

Pierdolisz. Moja matka pracuje na fermie drobiu i gdybys widzial ile chemii jest tam pchane, to bys szybko zmienil zdanie.

 

 

Zaznaczam ze mowimy o kurczakach (a nie np indykach, ktore ogolnie sa bardzo zdrowymi ptakami - te spokojnie mozna jesc).

Odnośnik do komentarza

 

To ja dzisiaj obiadowo poleciałem trochę unowocześnioną klasyką. Wątróbka z kurczaka z szalotką i gruszką podana z frytkami z buraka.

Watrobka z kurczaka to chyba najgorszy syf jaki mozna zjesc na swiecie - i nie chodzi mi tutaj o smak.

 

To nie Ty miales jakas restauracje? :/

 

Nawet wciąż mam ;) Wątróbka ma świetny smak i do tego jest bombą żelaza. Bardzo smaczne i zdrowe jedzenie. Ja jem często :)

Maniek, a co na to Twoja żona? Jak ma na imię?

Lubi moją kuchnię, jak nie przegnę z ostrością :D Veronique (w skrócie - Vera)

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierdolisz. Moja matka pracuje na fermie drobiu i gdybys widzial ile chemii jest tam pchane, to bys szybko zmienil zdanie. Zaznaczam ze mowimy o kurczakach (a nie np indykach, ktore ogolnie sa bardzo zdrowymi ptakami - te spokojnie mozna jesc).

 

Tru mocno. Kurczaki rosną do odpowiednich rozmiarów w 6 tygodni więc coś jest nie halo ;) Indyk ponoć tak dobrze nie przyjmuje antybiotyków, ale nie dam głowy czy to z tego powodu dokładnie był zdrowszy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...