Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Ok zassaółem, zainstalowałem, zagrałem i jestem zakochany jak na razie :P Gra jest szybsza zawodnicy po stracie piłki nie stoją jak pipy tylko od razu mogą walczyć o odbiór, gra czasem intuicyjnie pomaga nam robić sztuczki, no-look pas to w ogóle :respekt: No tak po 3 meczach jak na razie wielkie brawa.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=sec9R-EuMx8

Odnośnik do komentarza
Piłka zamiast od poprzeczki odbiła się od powietrza :D

No tak, ale tak jest w każdym Pesie, detekcja kolizji nie jest najdokładniejsza - na powtórkach widać, że piłkarz uderzając piłkę nie dotyka jej itd.

Możliwe, że trochę za bardzo w tym przypadku jest to widoczne.

Pograłem sobie chwilę i wrażenia bardzo pozytwne :) A trybu Become a Legend nie mogę się już doczekać, w końcu postanowili rozszerzyć motyw z bonusową kamerą "playerr" :D

Gra jest wolniejsza moim zdaniem, zmian nie ma zbyt wiele, mam wrażenie, że taki powinien być od razu PES2008. Bramkarze sa mądrzejsi, powinno być dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Aha i miejmy nadzieje że ten poziom zostanie jednak troszkę podciągnięty bo na Top Playerze na 5 minut wygrywam sobie spokojnie 4 brameczkami :|

Piłkarz wychodzący na pozycje macha nam ładnie rączką :D Dośrodkowania są dużo częściej blokowane przez przeciwnika. Obrońcy boczni już nie dają się tak łatwo minąć na szybkość. Świetny wygląd koszulek (aż widać wzorki na materiale :D ).

Odnośnik do komentarza

A ja jestem bardzo mile zaskoczony , czegoś takiego się nie spodziewałem. Co mnie cieszy najbardziej to ... powrót do grania w futbol , gra się piłka - na całej długości i szerokości boiska , wiadomo że z czasem przyjdą jakieś schematy ale w poprzedniczce to już po 15min. (komputerowych) było wiadomo że gra skupia się na bardzo nie naturalnej formie grania skrzydłem. Dalej , gra jest jednak trochę wolniejsza ale to ma sens , świetny moim zdaniem timing - czas reakcji , zachowania , teraz mając szybkiego skrzydłowego - czujesz że jest on szybki , ale nie sprawia wrażenia jakiegoś nadczłowieka. Kolejna sprawa to mózg komputerowego trenera , który niewątpliwie zaliczył znaczący rozwój , czasem gra ciekawa kombinacyjna piłkę , ale co najważniejsze gra dość mądrze. Sprawa kolejna o której warto wspomnieć to grafika , animacje ... ten sam engine co w poprzedniczce , ale wygląda to lepiej , dużo lepiej - nie daje po oczach cukierkowym wyglądem , a piłkarze już nie są z plasteliny. Przyczepić się można do murawy , bo jest jakaś taka nijaka na replay`ach. Dalej ... dalej ... yyy kolana piłkarzy , nie wiem jak to nazwać ale chyba nie wszystko z nimi w porządku ;D no i co od razu rzuciło mi się w oczy to spodenki , spodenki są A) za długie ;d B) wyglądają jak odzież mistrza Mijagiego a nie strój sportowy. Podsumowując - jestem naprawde mile zaskoczony , bo szczerze powiedziawszy nie czekałem a optymizmem na kolejną odsłonę , a tu jednak miła niespodzianka i jeśli tylko Konami nie zawali sprawy z serverami online to bardzo chętnie udam sie do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i wyskrobię tu kilka swoich spostrzeżeń, pierwsze co ukłuło mnie w demku to odgłos kopanej piłki, toż to tragedia. Ale nie to jest najważniejsze.

Grafika też mnie średnio rajcuje bo nie o nią chodzi, ale nie odczułem jakoś specjalnie żeby kolana były niedopracowane. spodenki za długie albo trawa za mało zielona. Zresztą jak ktoś się lubi bawić, to po premierze na pewno będzie masa dodatków ulepszająca wygląd nowego PESa. W sumie nie zwróciłem uwagi na kibiców, muszę to odnotować przy następnym odpaleniu gry. Bardzo mnie drażni natomiast że każdy zawodnik biega tak samo. Nie ma różnicy czy dajesz Eto'o czy Wesem Brownem - pochylona sylwetka, kolana pod klatkę i naparzasz. Tak było w 08, tak jest i w 09. Nie poprawili tego, zaliczam in minus.

 

W porównaniu do 08 piłka nie lata już jak kartofel,strzały z dystansu prezentują się znacznie lepiej, przerzuty przez całe boisko też są niezłe, ale... mam jakieś dziwne uczucie że to wciąż nie jest to :(

Mimo, że demko najgorsze jednak nie jest, to ja mam wrażenie (podobnie zresztą jak w 2008), że zawodnicy poruszają się nieco sztucznie, trochę jak lalki w teatrzyku. Jestem też niezmiernie ciekaw jak będzie się prezentować gra po sieci (chodzi mi głównie o lagi), bo tryb legendy zapowiada się naprawdę fascynująco!

 

Warto zauważyć że na poziomie Top Player komp jest faktycznie niezły, ładnie broni, dobrze wykonuje wślizgi, a i w ataku zdarza mu się wyprowadzić ładną akcję. Szczególnie stałe fragmenty bywają zabójcze, po których komp strzela sporo goli.

 

Pogram jeszcze trochę i zastanowię się nad zakupem, bo wydaje się, że jest to lepsza odsłona niż poprzedniczka, ale w mojej hierarchi na szczycie pozostaje jak na razie wciąż PES 6. Oby się to jednak zmieniło wraz z premierą pełnej wersji PESa 2009

Odnośnik do komentarza

Mam lepsze odczucia niż przy PES2008, zdecydowanie. Tylko chyba właśnie tak powinna wyglądać 08, więc można to uznać za rok w plecy? :-k

Menu bardzo OK, muzyka również. Oby z czasem nie stałą się męcząca, ale jak coś można zmienić. Mnie akurat murawa się podoba, zdecydowana poprawa patrząc na tę z poprzedniczki.

Podobno KONAMI przygotowało wersję demonstracyjną już 5 września i jest to jakieś ~85% ukończenia :-k

Co do strojów, futbolówki itp. to wreszcie HD, ale i tak wyjdzie ogromna ilość wszelakich dodatków. Struktura plików chyba nie uległa zmianie, więc o to nie się co martwić.

Odgłosy z boiska moim zdaniem bez zmian, niestety. Kibice reagują z opóźnieniem :/

Przenikanie znacznie zredukowane, ale wciąż się sporadycznie pojawia. Bramkarze ciągle do dopracowania. Tym razem nie przepuszczają piłki między rękawicami czy odchylają się wpuszczając piłkę do siatki, ale "plują" na lewo i prawo. Wiele piłek wydaje się być spokojnie do złapania, a wiele powinno wylądować za linią końcową.

Zdecydowana poprawa jeśli chodzi o "inteligencję CPU". Akcje wyglądają nieźle, poprawa w grze obronnej. Jeden obrońca dochodzi do atakującego, drugi stara się go asekurować.

 

 

Przyśpiewki do wersji demonstracyjnej: http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=31671

Odnośnik do komentarza

a wiec tak :D wolna wolna i jeszcze raz wolna :] strzaly z dystansu od nowa trzeba trenowac ;) podobaja mi sie wrzutki ( czyli moj jedyny sposob na gre w pesa :D wrzuta wielki napadzior i bania :D jeszcze od czasow 1 ISS :D ). No i brakuje mi Beksa w demie ( od biedy Żuninio ;) ) zeby sobie rozne i wolniaki dobrze sprawdzic ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...