Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

chodzenie po ulicy najgorsze :/

 

jak można się tak atencjować: ooo, patrzcie jaki jestem zajebisty! mam nogi! chodzę po chodniku! ooo patrzcie, mam na sobie ciuchy jakie zajebiste!

 

tak jakby ludzie nie mogli po prostu siedzieć w domach i nic nie robić

Za moich czasów to nie było tak, że szedłeś ulicą, nie było! Każdy w piwnicy siedział!

 

a właśnie, to z Dzyndzylyndzy? :D

 

Tak jest, klasyg. https://www.youtube.com/watch?v=LmEQ-CxU9r8Szkoda, że nie zachowało się na YT więcej :/ Najlepszy polski program satyryczny w historii.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

chodzenie po ulicy najgorsze :/

 

jak można się tak atencjować: ooo, patrzcie jaki jestem zajebisty! mam nogi! chodzę po chodniku! ooo patrzcie, mam na sobie ciuchy jakie zajebiste!

 

tak jakby ludzie nie mogli po prostu siedzieć w domach i nic nie robić

Za moich czasów to nie było tak, że szedłeś ulicą, nie było! Każdy w piwnicy siedział!

 

a właśnie, to z Dzyndzylyndzy? :D

 

Tak jest, klasyg. https://www.youtube.com/watch?v=LmEQ-CxU9r8Szkoda, że nie zachowało się na YT więcej :/ Najlepszy polski program satyryczny w historii.

 

kiedyś chyba leciały powtórki w TVP, ze 2-3 lata temu. albo tylko fragmenty wspominali. już nie pamiętam dokładnie. :-k
Odnośnik do komentarza

Czy wy naprawdę nie macie lepszych tematów do dyskusji niż komentowanie dziewczyny gościa, który już na forum nie wchodzi?

 

Tu nie tyle chodzi o komentowanie dziewczyny gościa, który nie wchodzi na forum, tylko dziewczyny z takim tatuażem :P

Odnośnik do komentarza

 

 

chodzenie po ulicy najgorsze :/

 

jak można się tak atencjować: ooo, patrzcie jaki jestem zajebisty! mam nogi! chodzę po chodniku! ooo patrzcie, mam na sobie ciuchy jakie zajebiste!

 

tak jakby ludzie nie mogli po prostu siedzieć w domach i nic nie robić

Za moich czasów to nie było tak, że szedłeś ulicą, nie było! Każdy w piwnicy siedział!

 

a właśnie, to z Dzyndzylyndzy? :D

 

jo

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli Keith używa frazy "niech sobie porucha", to naprawdę...

 

Zresztą, serio. Po co komentować te zdjęcia...?

no co? Może jak mu ciśnienie zeszło z pewnej części ciała nagle stanie się lepszym i milszym człowiekiem :)

 

z kija? jest tu gdzieś żart o FYMie...

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że wcześniej nie ruchał? lol

Hint: nie potrzebujesz do tego być w związku.

 

Johniss? no pewnie, że nie ruchał, lub robił to zdecydowanie za rzadko. Zgrywał gieroja tylko na forum (własnie przez frustracje na polu seksualnym), a tak to pierwsza lepsza panna go na związek natknęła.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...