Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mój znajomy eksperymentował(?) ze snem polifazowym, gdzie co 4 godziny chodził się przespać na 30 minut. Chyba z 2-3 miesiące tak funkcjonował, potem zarzucił, ale już nie pamiętam, dlaczego :P

Tam musi byc przecinek przed "dlaczego"? :P

 

Ps. Podrzucilbym Ci nasze zdjecie z BCN (albo wrzucil do rodzinnego) ale jebany Win10 nie rozpoznaje S5 z nowym androidem i nie moge zgrac zdjec na PC :/

 

Nie, mój błąd, bo usunąłem końcówkę zdania (przestał tak sypiać), a przecinek zostawiłem ;)

 

Co do foty, hehe spoko, będzie, to będzie.

 

@Jahu

Generalnie śpię krócej teraz, noce są tak ciepłe, że ciężko zasnąć :/

Odnośnik do komentarza

Ano. Zdarzyl sie komus kiedys microsleep? Nie polecam

 

Miałem kiedyś coś takiego za kierownicą. Też nie polecam.

 

Być może to nie był dokładnie microsleep wg definicji (nie wczytywałem się za mocno), ale gdy wracałem od naówczas dziewczyny ok 4 nad ranem, w środku zimy, maluchem mojego taty, który miał dziurawy bagażnik i przez to że wiało mocno po nogach byłem przykryty kocem, w pewnym momencie zaczęło mi się śnić, że leżę już w łóżku i przykrywam się tym kocem. Po czym obudziłem się jakieś 100-150 metrów dalej i jak sobie uświadomiłem, co się stało, to adrenalina tak uderzyła w serce, że do końca drogi miałem oczy jak 5 zł.

 

U mnie z francuskich kanapek króluje ostatnio croque madame - szybkie, nieskomplikowane, a ślinka mi leci na samą myśl :)

Opierdoliłby :-k

 

 

Ja już zdecydowałem, co będę jadł na obiad ;)

Odnośnik do komentarza

 

Od dzisiaj wracam do biegania. Koniec z wykrętami. Obiecuję...

 

Ja także!

Kurwa z 66 kg do 85 w 4 miesiące :D

Kurde teraz wiem skąd to 300 mln na transfery :kekeke:

https://zapodaj.net/4aa745f971a5c.png.html

 

U mnie z wagą nie jest źle, bo mam 76 kg przy 179 wzrostu, ale maciuś powoli (za szybko) się powiększa.

Trzeba chyba przeanalizować dietkę (ostatnio mam boom słodyczowy).

 

W 4 lata taki postęp z Newcastle. Gratki.

Odnośnik do komentarza

Ja stwierdziłem, że mięśnie na chudym się nie liczą i zacząłem masować i o ile do 78 kg miałem nad tym jakąś kontrolę, to potem po prostu wciągałem wszystko jak leci i się porobiło. Wbiłem 9% fatu :/ Z 9% mam 18% :keke:

 

Chyba głównie sterydy :kekeke:

 

Ja wg mojej mądrej wagi mam 22% tłuszczu, to ty nadal jesteś chudy, wiesz? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja stwierdziłem, że mięśnie na chudym się nie liczą i zacząłem masować i o ile do 78 kg miałem nad tym jakąś kontrolę, to potem po prostu wciągałem wszystko jak leci i się porobiło. Wbiłem 9% fatu :/ Z 9% mam 18% :keke:

Niekontrolowana masóweczka z dużą ilością białka, tłuszczu, a małą węglowodanów. I poszło ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja stwierdziłem, że mięśnie na chudym się nie liczą i zacząłem masować i o ile do 78 kg miałem nad tym jakąś kontrolę, to potem po prostu wciągałem wszystko jak leci i się porobiło. Wbiłem 9% fatu :/ Z 9% mam 18% :keke:

 

Chyba głównie sterydy :kekeke:

 

Ja wg mojej mądrej wagi mam 22% tłuszczu, to ty nadal jesteś chudy, wiesz? ;)

 

 

Generalnie słodycze :D Wcześniej miałem bardzo dobrą przemianę materii, organizm często nawet nie zauważał tabliczki czekolady xD Teraz zauważa szklaneczkę soczku owocowego :keke:

Tak Gabe, tylko ja 60% tego fatu mam na brzuchu od razu :D

 

Ja stwierdziłem, że mięśnie na chudym się nie liczą i zacząłem masować i o ile do 78 kg miałem nad tym jakąś kontrolę, to potem po prostu wciągałem wszystko jak leci i się porobiło. Wbiłem 9% fatu :/ Z 9% mam 18% :keke:

Niekontrolowana masóweczka z dużą ilością białka, tłuszczu, a małą węglowodanów. I poszło ;)

 

Była kontrolowana, później przestała takową być. Masa węgli wchodziła.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...